„Kaimo laikraštis“ Nr. 2, 2018 m. sausio 13-19 d.

0,63 € 0,30 €

Elektroninis leidinys

Geros žinios pensininkams

Parengė Angelė PILVELIENĖ

Lietuvos žmonės jau priprato prie pensinio amžiaus ilginimo iki 65 metų, džiaugėsi kiekvienu prie pensijos pridedamu papildomu euru. O nuo šių metų pirmųjų dienų įsigaliojęs ir pradėjęs veikti naujosios redakcijos Valstybinių socialinio draudimo pensijų įstatymas įnešė dar daugiau pakeitimų: įteisino naują socialinio draudimo pensijų apskaičiavimo, jau paskirtos senatvės ir išankstinės pensijos indeksavimo tvarką atsižvelgiant į darbo užmokesčio fondo pokyčius, iki 35 metų pailgino būtinąjį draudimo stažą ir kt. Šių metų „Sodros“ biudžete pensijų indeksavimui numa­tyta 170 mln. eurų, o per­skai­čiuotoms pensijoms – dar 59 mln. eurų.
Įsigaliojusias senatvės pen­­sijos apskaičiavimo ir indek­savimo naujoves paprašėme pa­ko­men­tuoti „Sodros“ vyriausiosios patarėjos Julitos VARANAUSKIENĖS.

Pienas – tobulas gamtos produktas

Jolanta KAŽEMĖKAITYTĖ

Ar vyresnio amžiaus žmonėms sveika vartoti pieną ir jo produktus? Vieni mitybos ir sveikatos specialistai tvirtina, jog sveika, kiti – atvirkščiai: teigia, jog nei tinka, nei sveika vartoti, neva tik kūdikiai ir gyvūnų mažyliai turi gerti savo motinų pieną, kad sustiprėtų.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.