Mano metai 2017

7,45 € 2,45 €

Kategorija: .
Savaitinio žurnalo „Šeimininkė“ leidinys „Mano metai 2017“ – tarsi stalo knyga keliaujant metų ratu. Knygos-kalendoriaus tekstai sugrupuoti pagal mėnesius, tačiau visus juos jungia bendra tema: visada jauna klasika!

Viršelio herojė aktorė Viktorija Streiča kviečia į žaismingą improvizaciją klasikos tema: padedama mados ir grožio profesionalų, ji keičia drabužius ir šukuosenas, o kiekvieno virsmo rezultatas – jaunatviškas moteriškumas. Šios mados fotosesijos rengėjai įkvepia kiekvieną siekti tokio rezultato: laikantis niekada neišeinančio iš mados klasikinio stiliaus principų kurti savo charizmatišką įvaizdį.

Versdami gausiai iliustruotus puslapius rasite daugybę praktinių patarimų kiekvienai moteriai svarbiais tarpusavio santykių, šeimos ir namų gerovės, sveikatos, grožio, mados, rankdarbių, maisto gaminimo klausimais, laisvalaikio pasiskaitymų.

Lauryno Ivinskio premija įvertintas leidinys palydi į ateinančius metus ir primena: kalendoriai niekuo dėti dėl bauginančios laiko tėkmės. Kiekvieni nauji metai – ne nuosprendis, o stimulas! Jei rūpinatės savimi ir savo mylimaisiais, jei svajojate apie stilingesnį gyvenimą, tereikia žengti pirmą žingsnį – imti į rankas gerų patarimų knygą „Mano metai 2017“.

Kaina 7,45 Eur

Kaina 2,45 Eur

Spausdintas leidinys. Kaina su pristatymu.

Papildoma informacija

Knygos Tipas

Popierinė

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.