„Šeimininkė“ Nr. 22, 2017 m. birželio 2-8 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Nuo tėvo iki Tėvelio

Eglė Kėvalaitė-Mačionienė

Poilsiaujant užsienyje į akis krito jauna šeima – pypliuką, ko gero, neseniai atšventusį pirmąjį gimtadienį, tėvai pažindino su jūra. Seniai buvau regėjusi tokius laimingus žmones! Širdį džiugino tėčio bendravimas su mažyliu, pagarba žmonai. Neabejoju, kad paaugęs sūnus šį vyriškį vadins tėveliu. Kaip elgtis, kad ir jūs iš tėvo taptumėte Tėveliu, teiraujamės psichologės Vilmos STUNDŽIENĖS.

Žirgų sportas – aistra visam gyvenimui

Rita Šemelytė 

Lietuvoje žirgininkystę puoselėja tik entuziastai, nes tai – brangiai kainuojantis sportas. Širvintų žemės ūkio bendrovės „Žirgynas“ direktorė, Respublikinės lenktyninių žirgų lygos sportininkė Gedvilė VINSLAUSKAITĖ pirmoji iš Lietuvos moterų važnyčiotojų dalyvavo tarptautinėse varžybose. Ristūnų lenktynių moterų čempionate, vykusiame Maltoje, Gedvilė užėmė antrąją vietą.

Atostogų garderobas – į vieną lagaminą

Eglė Leonovienė

Saulė, jūra, nauji miestai, veidai, įspūdžiai ir jokių minčių apie darbą – atostogos! Kad ir koks būtų jų planas, nebūtina vežtis iš namų visą spintą – tereikia tinkamai sukomplektuoti garderobą.

Skanios dovanos TĖČIUI

Raminta Lisauskienė

Abu tėvai svarbūs ir brangūs mūsų gyvenime, bet pirmąjį birželio sekmadienį skubėsime apkabinti ir pasveikinti tėčius. Ir ne tuščiomis, o su ypatingais skanėstais…

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.