„Šeimininkė“ Nr. 23, 2017 m. birželio 9-15 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Viviane PARRA: „Širdele mano“ dainuoju ir Portugalijoje“

Giedrė Budvytienė

Charizmatiškoji portugalų dainininkė Viviane Parra po pernykščių gastrolių Lietuvoje susižavėjo ne tik mūsų šalimi, bet ir kalba. Jos lietuviškai fado stiliumi atlikta daina „Širdele mano“ tapo tikra sensacija, dabar ji skamba ir Portugalijoje. „Mano muzika – mano visata. Ji pasakoja apie tai, kas esu, ką noriu pasakyti“, – teigia atlikėja išskirtiniame interviu žurnalui „Šeimininkė“.

Dėmesio: tai ne vasaros gripas!

Solveiga Potapovienė

Infekcinė mononukleozė, sunkaus pavadinimo vaikų liga, pasižymi ir paiku charakteriu. Ji prasideda kaip gripas, todėl neretai vadinama vasaros gripu, pasalūniška, kartais ne iš karto atpažįstama, sukelianti komplikacijų. Pasak sostinės Vaikų ligoninės Vaikų konsultacijų poliklinikos vedėjos Halinos Mikšo, gydytojams reikia būti budriems.

Braškės – desertų karalienės

Raminta Lisauskienė

Jų paragavus norisi užsimerkti iš malonumo. Braškės – vasaros skonis! Juk iš šių kvapių uogų galima pagaminti tūkstantį ir dar vieną desertą, apie kurį daugelis svajoja visus metus.

Žaliuojanti pavėsinė romantiškam poilsiui

Giedrė Budvytienė

Viena populiariausių poilsio vietų sode – pavėsinė. Ji apsaugo nuo vasaros lietaus ir kaitrių saulės spindulių, suteikia privatumo, romantiškumo. Jei šį pastatėlį gausiai apželdinsite augalais ar suformuosite vien iš želdinių, sukursite ypatingą ramybės oazę.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.