„Šeimininkė“ Nr. 8, 2017 m. vasario 24 – kovo 2 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Dinara Klapatauskienė: „Kad drabužis puoštų, jis turi turėti dvasią“

Daiva Bartkienė

Drąsiai, veikliai, skubančiai moteriai – lietuviškus aprangos standartus laužantys modeliai. Tokius drabužius kuria dizainerė Dinara Klapatauskienė, neseniai pristačiusi minkštą lyg pūkas kolekciją „Žiemos džiazas“. „Madų nesivaikau ir klientėms nesiūlau. Lietuvių apranga konservatyvi, o man patinka laužyti taisykles“, – sako „Dinaros studijos“ įkūrėja ir ragina moteris nebijoti būti savimi.

Venų varikozė: svarbu nepražiopsoti pirmųjų ženklų

Giedrė Budvytienė

Kojų sunkumo, nuovargio, patinimo, skausmo dauguma nelaiko rimtu negalavimu. Net nepagalvojame, kad tai gali būti pirmieji lėtinio veninės kraujotakos nepakankamumo (venų varikozės) požymiai. Kai kojų venos išryškėja, išvengti paūmėjimų ir komplikacijų daug sunkiau, o gydymas būna ne toks veiksmingas.

Kas pirmesnis, tam ir blynas didesnis

Raminta Lisauskienė, Daiva Kovzan

Paprasčiausius blynus moka kepti kone kiekvienas. O per Užgavėnes šeimininkės nori nustebinti, ypatingai pamaloninti namiškius ir svečius. Kokių blynų dar nevalgėte? Štai ir atsakymas, kuo vaišinti šiais metais. Svarbiausia, kad jie būtų kitokie, nekasdieniški.

Nauja mada – skaitmeninė egzotika

Giedrė Budvytienė

Kurdami naujas apdailos medžiagas, interjero dekoravimo elementus dizaineriai įkvėpimo semiasi virtualiajame ir mokslo pasaulyje. Jie stebina nematytais raštais, įmantriomis faktūromis, šviesą atspindinčiais, holografiniais paviršiais. Dažnai naudojami DNR kodus, molekulinę ląstelių sandarą primenantys ornamentai. Madingas ir trimatis dizainas, optinės apgaulės efektas.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.