„Ūkininko patarėjas“ Nr. 42, 2018 m. balandžio 14 d.

0,45 € 0,30 €

Elektroninis leidinys

Ar teisinga už tokias pačias paslaugas mokėti skirtingai?

Parengė ŪP korespondentas
Justinas ADOMAITIS

VĮ Registrų centro misija – įgyvendinti valstybės nekilnojamojo turto tvarkymo ir administravimo politiką. Centras vykdo Vyriausybės pavestą veiklą: registruoja fizinių ir juridinių asmenų nekilnojamąjį turtą, nuosavybės bei kitas daiktines teises į nekilnojamuosius daiktus, šių teisių suvaržymus, taip pat įstatymų nustatytus juridinius faktus, teikia oficialią informaciją apie registre sukauptus duomenis ir pan.
Nuo savo įkūrimo jis buvo pavaldus Žemės ir miškų ūkio, Statybos ir urbanistikos, Teisingumo ministerijoms, o nuo 2017 m. perėjo Susisiekimo ministerijos žinion. Pastaruoju metu įmonė deklaruoja turinti 1 685 darbuotojus, 2016 m. jos apyvarta siekė 50 mln. Eur.
Pasidomėti VĮ Registrų centro veikla paskatino mūsų skaitytojų pranešimai apie išaugusias šios valstybės įmonės teikiamų paslaugų kainas. Šiandien savo pašnekovų klausiame, ar socialiai teisinga už tokias pačias valstybės įmonės paslaugas imti skirtingą kainą. Pasvarstykime ir už, ir prieš.

Rinkimai dar nepaskelbti, o pretendentai jau rikiuojasi

Arnoldas ALEKSANDRAVIČIUS
ŪP korespondentas

Vienos TV laidos vedėjo ypač kurstomas ažiotažas dėl žemės ūkio ministro šeimos pagal žodinį susitarimą su savininku dirbamo sklypo kiek prislopino visuomenės susidomėjimą neįprastai anksti prasidėjusia šalies Prezidento rinkimų kampanija. Dėl naujo valstybės vadovo balsuosime tik po metų, planuojama – 2019-ųjų gegužės 12-ąją. Tikslios rinkimų datos Seimas dar nepaskelbė. Tačiau kandidatai vienas po kito sparčiai rikiuojasi Vilniaus Simono Daukanto aikštės prieigose ir optimistiškai kelia į viršų du pirštus. Iš jų kalbėsenos, elgesio jau galima spręsti, į kokius rinkėjų sluoksnius pretendentai taikosi, kam stengiasi įtikti, kieno protesto balsus tikisi susišluoti.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.