„Ūkininko patarėjas“ Nr. 66, 2017 m. birželio 13 d.

0,45 € 0,30 €

Elektroninis leidinys

Lengviausiai į tokią slidžią veiklą įsipainioja pažeidžiamos merginos ir moterys: atsidūrusios keblioje gyvenimo situacijoje, toli nuo artimųjų, patyrusios smurtą, prasiskolinusios ar įklimpusios į priklausomybes.

Studijuoti išvykusioms merginoms – sąvadautojų spąstai

Rasa MASIOKAITĖ
„ŪP” korespondentė

Tūkstančiai aukštosiose mokyklose studijuojančių jaunuolių kasmet įsidarbina didmiesčių prekybos centruose, kavinėse, picerijose, viešbučiuose. Tačiau veikia ir kitokio darbo rinka, viliojanti jaunas merginas dideliais uždarbiais, galimybe pagerinti anglų kalbos žinias ir užmegzti naudingų pažinčių. Interneto modeliai, „topless“ padavėjos, striptizo šokėjos – toks net kas penktas darbo pasiūlymas studentėms. Tokios firmos jau siūlosi ir nemokamai apgyvendinti, ir netgi apmokėti studijas aukštosiose mokyklose.

Atidengtas paminklinis akmuo „Girkalniui 600“, kurį pašventino vikaras Vitas Kaknevičius.

Girkalnis tris dienas šventė 1 000 metų jubiliejų

Stasys BIELSKIS
„ŪP“ korespondentas

Tris praėjusio savaitgalio dienas visi gyvenantys, gyvenę, atvažiuojantys, pravažiuojantys, giminaičiai draugai ir bičiuliai buvo pakviesti dalyvauti triguboje šventėje, surengtoje Girkalnyje (Raseinių r.). Paminėti šio miestelio 600 metų, Girkalnio mokyklos 380 metų ir Šv. Jurgio bažnyčios pastatymo 20 metų jubiliejai. O šiuos skaičius sudėjus kartu, išeina solidus 1 000 metų jubiliejus.

„Visus, kurie įkūrė ūkį pagal Valstiečio ūkio įstatymą ir ūkininkauja iki šios dienos, stengiausi aplankyti, pasidomėti kiekvieno jų istorija“, – pasakoja Viktoras Rinkevičius.

Krašto ūkininkų patirtys sugulė į knygą

Irma DUBOVIČIENĖ
„ŪP“ korespondentė

Jaukiame sodo namelyje interjeras neįmantrus, bet iškalbingas. Šeimos vyrų – tėvo ir abiejų sūnų – laisvalaikio pomėgį išduoda gausūs medžioklės trofėjai ant sienų. Ilgas medinis stalas su tradiciniais suolais sako, kad tai vieta, į kurią atsikvėpti tarp darbų renkasi Rinkevičių šeimos trys kartos. Seimo narys, verslininkas ir mecenatas Viktoras Rinkevičius įsileidžia svečius į poilsio oazę, kurią pats kadaise kūrė. Paima paketą, kuriame – jau kitokio pobūdžio kūryba. Tai ką tik iš spaustuvės atkeliavusi knyga apie pirmuosius Biržų krašto ūkininkus, jų ūkininkavimo istorijos.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.