AB „Kauno Grūdai“ tęs tradicijas renginyje „Grūdo kelias 2014“

Šių metų birželio 17-18 dienomis AB „Kauno Grūdai“ organizuoja tradicinį renginį „Grūdo kelias 2014“, kuris vyks Pauliukų ŽŪB, Juškonyse, Jonavos r. Praėjusiais metais šiame renginyje dalyvavo beveik 1000 ūkininkų iš visos Lietuvos. Šiemet renginio dalyviai vėl bus supažindinami su naujausiomis augalininkystės technologijomis, kartu su agronomais-konsultantais vertins įvairius pasėlius, analizuos bei diskutuos apie aktualius augalininkystės iššūkius.
„Grūdo kelias 2014“ – tai ne vienerius metus organizuojamas ir jau tradicija spėjęs tapti renginys, kuriame kasmet dalyvauja ūkininkai iš visų šalies regionų. Renginyje, be augalininkystės naujoves demonstruojančių kompanijų, dalyvauja ir mokslininkai, kurie dalijasi savo įžvalgomis šiuolaikinės augalininkystės srityje. Šiemet ūkininkams naujausias augalininkystės technologijas pristatys net 10 augalininkystės srityje dirbančių kompanijų.
„Pradėję organizuoti šį renginį pamatėme, kad jis labai reikalingas tiek ūkininkams, tiek savo naujoves pristatančioms augalininkystės srityje dirbančioms kompanijoms. „Grūdo kelias“ yra vieta, kur ūkininkai sužino aktualiausias naujienas, pamato kaip realiai atrodo laukai, kuriuose buvo taikytos skirtingos javų auginimo technologijos. Kompanijų atstovai, savo ruožtu, gauna atgalinį ryšį iš ūkininkų, išgirsta jų vertinimus ir nuomones. Matome, kad šis renginys teikia daug naudos, todėl jį organizuosime ir ateityje“, – kalbėjo įmonių grupės „KG Group“ vadovas Tautvydas Barštys. Pasak jo, „Grūdo kelias 2014 m.“ yra unikalus, nes įprastai bandyminiai pasėliai sėjami praktiškai idealias sąlygas atitinkančiuose laukuose. „AB „Kauno Grūdai“ pasėliai pasėti gamybiniuose laukuose, kas leidžia pamatyti, kaip grūdinės kultūros auga realiomis sąlygomis ir kokios priemonės padeda užauginti gerą derlių.

Kvietimas_Grudo kelias 2014

AB „Kauno Grūdai“