Beta.lt ir Grupinis.lt sieks vartotojams grąžinti 160 tūkst. eurų (552,5 tūkst. litų), sukauptų už UAB „Freshtravel“ („Plius Travel“) reklamuotas keliones

Beta.lt ir Grupinis.lt siekia grąžinti lėšas vartotojams, kurių įmokos už keliones iki penktadienio dar nebuvo pervestos UAB „Freshtravel“(„Plius Travel“) – tai 160 tūkst. eurų (552,5 tūkst. litų), tačiau, pagal galiojančius teisės aktus, kyla teisinis ginčas, kam priklauso sukauptos lėšos.

 Šiandien „Cherry Media LT“ gavo antstolio Armino Naujokaičio patvarkymą, reikalaujantį įšaldyti 200,6 tūkst. litų skolos išieškojimui iš UAB „Freshtravel“ išieškotojo Artūro Laktionkino naudai.

„Mes labai norime grąžinti pinigus vartotojams, šiuo metu aiškinamės, kokiu būdu tai turėtume padaryti. Kartu su teisininkais sprendžiame šiuos klausimus, taip pat aiškinamės kam, pagal galiojančius įstatymus, priklauso sukauptos lėšos ir ar vėliau bankroto administratorius turės teisę iš mūsų dar kartą pareikalauti šios sumos, jei grąžinsime įmokas vartotojams“, – sako Vilius Juraitis, atstovaujantis Beta.lt ir Grupinis.lt portalus.

 Šios lėšos „Cherry Media LT“ buvo sukauptos todėl, kad įmokos, surenkamos už Beta.lt ir Grupinis.lt portaluose reklamuotas „Fresh Travel“ („Plius Travel“) poilsines-pažintines keliones, kelionių organizatoriui buvo pervedamos grupėmis, o ne kaskart už atskirą kelionę. 2014.11.14 gavę pranešimą iš UAB „Fresh Travel“(„Plius Travel“) apie stabdomą veiklą, iškart sustabdėme įmokų pervedimą kelionių operatoriui, kol bus priimtas atsakingų institucijų sprendimas, kaip toliau turėtų būti disponuojama surinktomis lėšomis.

 Iš viso yra virš 1200 keliautojų, kurie įsigijo „Freshtravel“ („Plius Travel“) keliones, reklamuotas portaluose Beta.lt ir Grupinis.lt, kurių kelionės turėjo įvykti po 2014.11.14.

Daugiau informacijos:
Vilius Juraitis, vilius.juraitis@cherrymedia.lt
Rita Saunorytė Norutienė
Agency 1323
+370 682 95377
rita@1323.agency