Dėmesio! Vasaros konkursas „IŠ MANO SODO“!

Kokia vasara be įkvepiančių „Rasų“ konkursų? Skubame taisyti padėtį dėl šiokio tokio vėlavimo ir garsiai skelbiame naujo konkurso pradžią.

JUMS REIKĖS:

1. Fotografuoti natiurmortą su savo sodo gėrybėmis. Jame būtinai turi būti uogos arba vaisiai, o visa kita (indai, gėlės, aplinka, katinai ir t.t.) tik pagalbiniai dalykai gražiai, skoningai ir skaniai kompozicijai sukurti.
2. Parašyti įdomų, išbandytą ir patikimą vasaros derliaus  konservavimo receptą (uogienė, kompotas, sultys, mišrainė). Jame gali būti kiti ingredientai nei nuotraukose.
3. Nuotrauką su natiurmortu ir tekstą su receptu iki rugpjūčio 11 d. atsiųsti į redakciją adresu: Žurnalui „Rasos“, Gedimino 27, LT 44319 Kaunas arba el. paštu rasos@ukininkopatarejas.lt
Pastaba. Geriau siųskite iš karto, kai tik padarysite, kad visą vasarą galėtume spausdinti gražiausias nuotraukas ir išbandyti skaniausius receptus, kol derlius nepasibaigė.

MUMS REIKĖS:

1. Atrinkti gražiausių natiurmortų nuotraukas ir įdomiausius receptus.
2.  Išrinkti penkis nugalėtojus ir apdovanoti juos puikiais sekatoriais „Fiskars PowerGear“, skirtais kirpti žaliai medienai iki 26 mm skersmens.
3. Nugalėtojus paskelbti rugpjūčio 20 d. numeryje.

Startuojame!