Fotografijų konkursas „Jaukumas“ (pasibaigęs)

DRAUGĖS. Mūsų katė Micė, ko gero, namuose – tikroji šeimininkė. Tačiau jos stiprų charakterį kompensuoja tas švelnumas, kuriuo mus apdovanoja. Mildutė, mūsų dukrytė, su ja neperskiriamos. Tokios akimirkos – tikra jaukuma. Ieva Labonienė, Vilnius

Paklausta, kur gyvena jaukumas, poetė Violeta Palčinskaitė atsakė:
„Jaukumas gyvena ir palangės gėlytėje, ir knygų lentynėlėje,
kurioje miega meškiukas, ir languotoje antklodėlėje,
ir vaikų šypsenoje, kada už lango sninga…“

Pagalvokite, o kur Jūsų namuose gyvena jaukumas?

Nufotografuokite arba pasirauskite archyvuose ir atsiųskite adresu:

Fotografijų konkursui „Jaukumas“
„Šeimininkės“ redakcija
Gedimino g. 27, 44319 Kaunas
arba el. paštu seimininke@up.lt

Tiesą pasakius, šio konkurso krikštatėviais turėtume vadinti jo rėmėjus. Vos pamatę jų įsteigtus prizus, redakcijoje vienu balsu žavėjomės: „O, kaip jauku!“ Ir Jūs, geriausiųjų fotografijų autoriai, galėsite pasidžiaugti prizais, kurie žiemą šildys ne mažiau nei vasaros prisiminimai!

1. Vilnonė antklodė „Camel Etno“ (2 m ilgio,1,35 m pločio).
2. Įsispiriamos šlepetės iš natūralios vilnos (trims nugalėtojams).
3. Dvisluoksnės pagalvės (40 cm aukščio, 60 cm pločio) „Apsiversk“ su grikių lukštų ir avių vilnos užpildu (trims nugalėtojams).

O kad išrinktume penkis nugalėtojus, laikas stoti prie starto linijos. Tad nedelskite ir siųskite. Elektroniniu paštu siunčiamos fotografijos turėtų būti ne mažesnės kaip 200 KB. Būtinai nurodykite savo vardą, pavardę, gyvenamąją vietą ir telefoną. Konkursas truks du mėnesius, tačiau mūsų patirtis rodo, kad susiruošę vėliausiai jau ir nebespėja… Ir dar ne kartą įsitikinome, kad mūsų konkursuose galioja olimpinis principas: svarbu dalyvauti!

Prizus įsteigė: UAB „Flokati“, www.flokati.lt; UAB „Metras“, www.grike.lt