„Imlitex“ užtikrina, kad druskos tiekimas iš Ukrainos yra stabilus

Viena pagrindinių Lietuvos maistinės druskos tiekėjų bendrovė „Imlitex“ užtikrina, kad druskos tiekimas į Lietuvą iš Ukrainos vyksta stabiliai. Bendrovė kaip įprastai tiekia druską visiems užsakovams, taip pat ir prekybos centrams.
„Pastaruosius kelis mėnesius, kaip ir anksčiau, dirbame stabiliai. Mes ir mūsų tiekėjai vykdome įsipareigojimus tiekti druską Lietuvos prekybos centrams, maisto pramonės įmonėms ir kitiems poreikiams“, – sakė bendrovės „Imlitex“ Maisto žaliavų verslo grupės vadovas Mindaugas Bakanas. Jo teigimu, tiekdama druską bendrovė dirba ilgalaikės sutarties pagrindu, be to, siekdama išvengti netikėtumų, yra sukaupusi ir papildomas druskos atsargas.
„Imlitex“ yra Ukrainos druskos kasyklos „Artemsol“ produkcijos platintojai. Šios Rytų Ukrainoje, Donecko srityje, įsikūrusios kasyklos produkcija vertinama dėl kainos ir kokybės santykio, kasykla eksportuoja produkciją į 22 pasaulio šalis.
„Imlitex“ į Lietuvą importuojama šios kasyklos druska naudojama maisto gamybai, taip pat maisto pramonėje (duonos, žuvies, mėsos, konditerijos gaminių ir kitose srityse), vandens minkštinimui ir kelių barstymui. Bendrovė šios kasyklos druską tiekia pagrindiniams prekybos šalies tinklams „Maxima“, „Iki“, Norfa“, „Rimi“, „Prisma“, „Fresh market“ bei maisto pramonei.
„Imlitex holdings“ įmonių grupei priklausanti bendrovė „Imlitex“ yra viena didžiausių specializuotų taros bei pakuočių, žaliavų maisto, pašarų, tekstilės ir žemės ūkio pramonės šakoms tiekimo įmonių Lietuvoje. „Imlitex holdings“ – labiausiai diversifikuota specializuota žaliavų tiekimo kompanija Baltijos šalyse, veiklą vykdanti visoje Rytų Europoje. Pirmoji grupės įmonė įkurta 1994 metais.

2014 m. vasario 28 d.