Ashburn +20,4 °C Dangus giedras
Trečiadienis, 19 Bir 2024
Ashburn +20,4 °C Dangus giedras
Trečiadienis, 19 Bir 2024

UAB DOJUS agro papildė savo asortimentą

2014/04/24

UAB DOJUS agro, viena didžiausių vakarietiškos žemės ūkio technikos bei atsarginių dalių tiekėjų Lietuvoje, savo asortimentą papildė naujo prekinio ženklo Starmaxx padangomis.

Iki šiol ūkininkai padangas galėjo rinktis iš gerai Lietuvoje žinomų premium segmento tiekėjų Michelin, Good Year, Continental ar vidutinės klasės gamintojų, kaip kad Alliance, BKT, Mitas ar kitų. Vidutinės klasės padangų poreikis auga sparčiausiai, būtent todėl UAB DOJUS agro ėmėsi naujojo prekinio ženklo Starmaxx atstovavimo. Numatoma „Starmaxx“ populiariausių traktoriams skirtų padangų komplekto kaina Lietuvoje prasidės vos nuo 2430,60 Lt (2 padangos 380/85R24 kaina su PVM) ir tai bus net iki 20% mažesnė kaina lyginant su kitomis, to paties segmento gamintojų kainomis. Padangos bus vežamos tiesiai iš gamintojo, be tarpininkų, kas vėlgi leis išlaikyti patrauklų klientams kainų lygį. Kol kas bus siūloma tik populiariausių dydžių padangų asortimentas, o pagal poreikį jos bus pristatomos ir tiesiai ūkininkams į kiemą. Padangas bus galima įsigyti visuose „DOJUS agro“ prekybos ir techninės priežiūros centruose. Centruose teikiamos ir padangų montavimo bei remonto paslaugos. „DOJUS agro“ taip pat siūlo įvairių gamintojų sudvejinimo sistemas, siaurų ratų gamą.

starmax

Plačiau apie gamintoją Turkijos kompanija “Petlas Tyre Corporation”  tiekia padangas lengviesiem automobiliams, sunkiajai miškų, statybos bei žemės ūkio technikai, karinei žemės bei oro technikai. Įmonė įkurta 1976 m., o šiai dienai joje dirba 2150 darbuotojų. Visas korporacijos gamyklų plotas siekia 250000 kv.m. o pati įmonė bendradarbiauja su 98 valstybėmis.

Plačiau apie atstovaujančią įmonę UAB DOJUS agro - tai lietuviško kapitalo įmonė,  veiklą vykdanti keturiose šalyse, t.y. Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje bei Rusijoje, Kaliningrado apskrityje. Pagrindinė įmonės veikla - žemės ūkio technikos, atsarginių dalių prekyba ir techninis aptarnavimas.

Vien Lietuvoje parduotų žemės ūkio mašinų skaičius jau perkopė 4200 mašinų ribą, o bendras aptarnaujamų mašinų parkas yra apie 5000 mašinų. Mobilios technikos priežiūros darbuotojų komandą sudaro 39 technikai ir 3 inžinieriai. Įmonėje dirba jau daugiau nei 150 darbuotojų.

Daugiau informacijos: Mindaugas Čepas „DOJUS agro“ atsarginių dalių produktų direktorius Tel. (37) 750261 El. paštas Mindaugas.Cepas@dojusagro.lt
Dalintis