Investicijos į „IKI“ parduotuvės atnaujinimą Rietave – 820 tūkst. litų

Šiandien Rietave, Plungės g. 1, po mėnesį trukusių rekonstrukcijos darbų atidaryta atsinaujinusi „IKI“ parduotuvė. Įmonės „Palink“ investicijos į parduotuvės atnaujinimą siekia 820 tūkst. litų. Po rekonstrukcijos parduotuvėje taikomas naujas prekių išdėstymo lentynose būdas, atnaujintas parduotuvės interjeras bei apšvietimo sistema, padidėjo kai kurių prekių asortimentas.
Atnaujintoje „IKI“ vienoje pirmųjų tinklo parduotuvių taikomas naujas prekių išdėstymo būdas, kuris leis pirkėjams greičiau ir patogiau apsipirkti. Po rekonstrukcijos parduotuvėje pirkėjai ras didesnį bei įvairesnį vaisių ir daržovių, kulinarijos produktų asortimentą, padidėjo pieno produkcijos bei duonos skyriai.
„IKI parduotuvė Rietave pirkėjams duris atvėrė prieš aštuonerius metus, todėl norėdami, kad mūsų pirkėjai lankytųsi atsinaujinusioje ir jaukioje parduotuvėje, ją rekonstravome. Pakeitėme ne tik parduotuvės interjerą ir praplėtėme kai kuriuos produktų skyrius, bet ir rūpindamiesi, kad pirkėjai galėtų greičiau rasti norimą prekę lentynoje ir patogiau apsipirkti, parduotuvėje pritaikėme naują prekių išdėstymo būdą“, – teigia „IKI“ Viešųjų ryšių departamento vadovas Andrius Petraitis.
??????????„IKI“ parduotuvės plotas liko toks pat kaip ir prieš rekonstrukciją – 700 kv. m. Joje dirba 16 darbuotojų. Parduotuvės pastate kaip ir prieš rekonstrukciją veiks gėlių parduotuvė, bankomatas.
Šiandien specialiai atidarymo proga atsinaujinusioje „IKI“ parduotuvėje Rietave pirkėjams bus dalinami balionai, o taip pat jų laukia specialios akcijos bei pasiūlymai.
Daugiausiai parduotuvių turintį prekybos tinklą „IKI“ valdanti UAB „Palink“ nuo šių metų pradžios atidarė vieną naują ir rekonstravo šešias „IKI“ tinklo parduotuves. Pernai į savo tinklo plėtrą Lietuvoje „Palink“ investavo daugiau nei 80 mln. litų. Atidarytos penkios naujos ir rekonstruotos trisdešimt aštuonios parduotuvės, Klaipėdoje veiklą pradėjo nauja regioninė konditerijos ir duonos gaminių kepykla.
Vykdydama tinklo plėtrą bendrovė „Palink“ pernai įdarbino daugiau nei 250 naujų darbuotojų. Prekybos tinklui „IKI“ šiuo metu Lietuvoje priklauso 239 „IKI“, „IKI Cento“ ir „IKI Express“ parduotuvių daugiau nei 70-yje Lietuvos miestų.