Kalėdų eglutėmis virstantiems traktoriams – kilometrinės girliandos

Eglutėmis virtę traktoriai ir kiti žemės ūkio padargai gruodį tapo šventinių fotosesijų vieta. Bendrovė „Dotnuvos projektai“ tokiomis eglutėmis šiemet papuošė ne tik  pardavimų ir paslaugų centrą Dotnuvoje, bet ir filialus. Traktoriai šviečia Vilniuje, Joniškyje, Plungėje ir Vilkaviškyje. Bendrovės šventinei puošybai prireikė apie kilometrą lempučių girliandų.

Pravažiuojančių akį traukia 3D formato šviečiančius piešinius ar pasakų karietas primenantys šventinėmis girliandomis papuošti traktoriai. Neįprastos eglutės fotografuojamos, linksmos idėjos pradžiuginti žmonės nori šalia jų įsiamžinti.

Traktorius girliandomis puošia patys įmonės darbuotojai. Kad moderni technika virstų dar ir šventine puošmena, bendrovės „Dotnuvos projektai“ darbuotojams tenka paplušėti. Tradicijos pradžią prisimenantis žemės ūkio technikos serviso inžinierius Dainius Vidauskis sakė, kad pirmąjį traktorių darbuotojai puošė ištisą savaitę. Įgiję patirties tai padaro per trigubai trumpesnį laiką.

Didžioji dalis girliandų pritvirtinama agroserviso patalpose . Pastačius traktorių į eglutei parinktą vietą, baigiami puošti ratai. Šiemet traktorius su priekaba buvo puošiamas dvi dienas.

„Dotnuvos projektų“ idėją, įgyvendinamą nuo 2007 m., šiuo metu yra pasigavusi ne viena šalies bendrovė. Negana to, vyksta nerašytos varžybos, kas įdomiau, gražiau papuoš žemės ūkio techniką.

BNS informacija