Kviečiame registruotis į bandomąjį važiavimą!

Turėdami ilgiausią ratų bazę tarp savo klasės traktorių New Holland T8 Genesis pasižymi išskirtiniu važiavimo stabilumu ir puikiomis traukos charakteristikomis. Didelis vairuojamųjų ratų pasukimo kampas (55°) užtikrina mažą posūkio spindulį ir suteikia neprilygstamą manevringumą. T8 Genesis – didelės galios ir tikslaus darbų atlikimo derinys. Galima rinktis iš keturių modelių, kurių variklio galia – nuo 350 iki 435 AG. Kad ir kokie sunkūs darbai lauktų – niekada nepritrūksite „arklių”. Traktoriuose įdiegta naujos kartos Tikslaus Ūkininkavimo sistema „PLM Intelligence“.

Jutikliniai monitoriai ir sudėtinga programinė įranga naudojama traktoriuose jau kuris laikas, tačiau Genesis kūrėjų tikslas buvo paversti šią technologiją paprasta ir intuityvia, kad operatorius galėtų tiesiogine prasme “įsėsti ir važiuoti“. Šios koncepcijos esmė – SideWinder Ultra porankis ir IntelliView 12 monitorius. Porankyje išdėstyti jutiminiai funkcijų valdymo mygtukai išskirstyti pagal kategorijas: garso sistemos, klimato kontrolės, galinės ir priekinės pakabos, transmisijos.

IntelliView 12 lietiminis monitorius ne tik vizualiai primena aukštos klasės planšetinį kompiuterį – septyni atskiri, pagal operatoriaus pageidavimus kon­figūruojami monitoriaus langai leidžia paprastai ir greitai pasirinkti optimalius traktoriaus sistemų nustatymus kiekvienam darbui ir padargui. Naudodamasis 4G tinklu, ūkininkas gali analizuoti duomenis ir jais dalintis su patikimais partneriais. Naudojant IntelliView Connect funkciją, ūkio vadovas arba serviso atstovas nuotoliniu būdu gali stebėti IntelliView 12 monitoriaus rodmenis ir analizuoti T8 darbą realiu laiku, užtikrindamas našų be prastovų darbą.

 Įspūdingas transmisijų pasirinkimas ir jų charakteristikos: galima pasirinkti pilnai dinaminę 19 pavarų UltraCommand arba bepakopę AutoCommand, o galingiausiame modelyje – 21 pavaros specialiai ypač sunkiems traukimo darbams ir ypač didelėms apkrovoms pritaikytą sustiprintą UltraCommand pilnai dinaminę transmisiją. Renkantis važiuoklę, galimą pasirinkti klasikinę ratinę arba padidintos traukos, pasižyminčia išskirtiniu pravažumu pusiau vikšrinę.

 Ypač išrankūs pirkėjai gali pasirinkti ribotos serijos Blue Power traktoriaus versiją, kuri išsiskiria specialia Maserati lenktyninių automobilių spalva ir išskirtine komplektacija. 2019 metais tik pasirodęs vienas pirmųjų serijinių T8 Genesis  traktorių buvo tuoj pat aukštai įvertintas žemės ūkio technikos ekspertų ir tarptautinėje SIMA parodoje pelnė „Metų Traktoriaus“ titulą.

Visi ūkininkai puikiai žino, kad geriausia traktoriaus rekomendacija – išbandyti jį pačiam savo ūkyje sunkiausiuose darbuose su sunkiausiais padargais. Žinant tai AB „Lytagra“ kviečia tuos ūkininkus, kuriems reikia galingo ir patikimo traktoriaus ūkyje ir kurie prieš priimant sprendimą norėtų „pasimatuoti“ ir įvertinti, – registruotis bandomajam važiavimui.

AB „Lytagra“ – oficialus
New Holland atstovas Lietuvoje.
Ateities pl. 50, Kaunas

Kontaktai registracijai:
Rolandas Chositašvili

Tel. 8 687 40 132, el. p. r.chositasvili@lytagra.lt

 

 

 

2021-04-03

 

 

 

 

traktoriai