Kvietimas į Eurobuso išlydėtuves

Maloniai kviečiame Jus šį sekmadienį, rugpjūčio 24 dieną, 14.30 val. atvykti į Rotušės aikštę,  kur vyks Eurobuso išlydėtuvėms skirta spaudos konferencija.

Eurobusas – tai euro simbolika papuoštas mikroautobusas, kuris daugiau kaip du mėnesius keliaus po Lietuvą ir kvies gyventojus į susitikimus, skatins daugiau sužinoti apie eurą ir dalyvauti viktorinose bei žaidimuose. Turo metu planuojama aplankyti visas 60 Lietuvos savivaldybių ir po du didesnius savivaldybės teritorijoje esančius miestelius ar vietoves  (iš viso – 180 Eurobuso apsilankymo taškų).

Spaudos konferencijoje dalyvaus finansų ministras Rimantas Šadžius. Konferencijos metu bus pristatytas Eurobuso kelionės maršrutas ir programa. Taip pat bus galima išbandyti jėgas vyksiančiose viktorinose bei euro pažinimą skatinančiuose žaidimuose.

Po renginio Vilniuje Eurobusas išvyks į Klaipėdą, kur jau pirmadienį, rugpjūčio 25 d., prasidės pirmieji renginiai. Iki rugsėjo pabaigos planuojama aplankyti Klaipėdos, Telšių, Šiaulių ir Panevėžio apskritis, vėliau Eurobusas keliaus po kitas Lietuvos apskritis.

 Numatoma spaudos konferencijos trukmė – 30 min., bendra renginio trukmė – iki 2 val.

Laukiame atvykstant!