LEU moksleivius kviečia į tradicinę „Jaunojo pedagogo akademiją“

Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) jau antrą kartą kviečia vyresniųjų klasių (11–12 kl.) moksleivius į „Jaunojo pedagogo akademiją“, kurios metu dalyviai geriau pažins pedagogo profesiją, ugdysis lyderystės, bendravimo, komandinio darbo ir organizavimo įgūdžius. Tai kasmetinis renginys, kuris sukviečia gabiausius moksleivius „pasimatuoti“ pedagogo profesiją ir suteikia galimybę sužinoti apie studijas Lietuvos edukologijos universitete.

Jaunojo pedagogo akademijos dalyviai mokėsi komandinio darbo įgūdžių 2014 m. Jaunojo pedagogo akademija 2014

LEU, sekdamas užsienio universitetų patirtimi, praėjusiais metais nusprendė surengti „Jaunojo pedagogo akademiją“ ir kasmet kviesti Lietuvos moksleivius visą savaitę būti universiteto dalimi. Akademijos metu moksleiviai ne tik susipažįsta su pedagogo darbo subtilybėmis, bet ir ugdosi šiai profesijai reikalingus lyderystės, komandinio darbo, organizavimo įgūdžius. Taip pat moksleiviai turi galimybę pasijusti tikrais studentais. Jie visą savaitę gyvena bendrabučiuose, vaikšto į paskaitas, valgo universiteto valgykloje ir kt.

Šių metų „Jaunojo pedagogo akademijos“ naujovė ta, kad veiks trys sesijos skirtingomis studijų sritimis besidomintiems moksleiviams.

Socialinių mokslų sesija (2015 m. vasario mėn. 23–27 d.). Dokumentai pateikiami iki 2015 m. vasario mėn. 13 d. 16 val.

Humanitarinių mokslų sesija (2015 m. kovo mėn. 16–20 d.). Dokumentai pateikiami iki 2015 m. kovo mėn. 10 d. 16 val.

Gamtos, matematikos, technologijų ir sporto mokslų sesija (2015 m. balandžio mėn. 13–17 d.). Dokumentai pateikiami iki 2015 m. balandžio mėn. 1 d. 16 val.

„Jaunojo pedagogo akademijos“ rengėjai sako, kad pagrindinis jų tikslas yra parodyti moksleiviams, kad Lietuvos edukologijos universitete yra įdomu, galima daug išmokti, sužinoti apie studijų programas, pedagogo profesiją ir kt.

„Būkite jaunaisiais pedagogais visą savaitę, kurios metu geriau pažinsite pedagogo profesiją, ugdysitės lyderystės, bendravimo, komandinio darbo, organizavimo įgūdžius, iš arčiau pažinsite tikrą studentų gyvenimą, susirasite naujų draugų“, – apie Akademijos privalumus moksleiviams pasakoja LEU Studijų rinkodaros ir karjeros skyriaus vedėjas ir vienas iš renginio organizatorių Justinas Monkevičius.

Visi dalyviai gaus „Jaunojo pedagogo“ diplomą. Dalyvavimas Akademijoje yra nemokamas.

Norintys dalyvauti Akademijoje turi užpildyti dokumentų kopijas ir atsiųsti jas el. paštu jaunieji.pedagogai@leu.lt. Kiekvienas dalyvis turi pateikti šiuos dokumentus: registracijos anketą ir motyvacinį rašinėlį ,,Kodėl verta būti mokytoju?“; bet kurio mokytojo parašytą rekomendacinį laišką; tėvų užpildytą sutikimą leisti dalyvauti šiame renginyje; klasės auklėtojo patvirtintą paskutinio semestro pažymių vidurkį; mokyklos direktoriaus (-ės) leidimą praleisti pamokas.

Dokumentų formas galima rasti internetinėje svetainėje www.leu.lt/jpa. Visi kandidatai bus informuoti, ar tapo šios Akademijos dalyviais, tačiau tik 20 atrinktųjų gaus tolimesnę informaciją apie renginį.

Kontaktai pasiteirauti: el. paštas jaunieji.pedagogai@leu.lt, telefonas (8 5) 275 14 10, interneto tinklalapis www.leu.lt/jpa arba Facebook puslapyje LEU Jaunojo pedagogo akademija.

akimirka iš Jaunojo pedagogo veiklų 2014 m. Jaunojo pedagogo akademijos dalyviai mokėsi groti 2014 m.