Lietuvoje bus renkami geriausi metų keliautojai

Pirmą kartą Lietuvoje skelbiamas nacionalinis geriausių keliautojų konkursas „Kolumbas LT“. Jis skirtas pagerbti Lietuvos žmones, entuziastus, kurie keliaudami užfiksuoja įdomias patirtis ir jomis dalinasi su kitais, kurie keliaudami atskleidžia savo šalies grožį kitiems, įprasmina Lietuvos istorijos momentus.
Konkurso metu bus išaiškinti labiausiai motyvuoti keliaujantys žmonės, nebijantys iššūkių ir atradimų, kaupiantys dvasines vertybes ir ieškantys tikslingo pasaulio pažinimo. Konkurse kviečiami dalyvauti tiek keliautojai-entuziastai, pašventę tam savo gyvenimą, tiek visi Lietuvos žmonės bei užsienyje gyvenantys lietuviai.
Nugalėtojai bus renkami skirtingose nominacijose: 1. Metų kelionės istorija; 2. Metų kelionės fotografija; 3. Metų vaizdo filmukas iš kelionės; 4. Metų kelionė po Lietuvą; 5. Metų šeimos kelionė; 6. Metų keliautojas.

KolumbasLT 2014Konkurso „Kolumbas LT“ nugalėtojai bus skelbiami 2014 m. birželio 7 d. iškilmingo renginio metu Klaipėdos pilies džiazo festivalyje. Nugalėtojus kiekvienoje nominacijoje rinks kompetentinga komisija, kuriai vadovauja žurnalistas, keliautojas Algimantas Čekuolis. Komisijoje dirbs ir garsūs keliautojai: Vladas Vitkauskas, Saulius Vilius, Dainius Kinderis, Dovilė Krupickaitė, Gintaras Babravičius.
„Kolumbas – tai atradėjo simbolis, antra – legenda, kad jis neva buvo Jogailos vaikaitis, trečia – Klaipėda ir Kolumbas puikiai dera: uostas, jūra, laivai ir dar lietuviškos šaknys. Džiazas atkeliavo iš Amerikos, kurią atrado Kolumbas, o Punios šilo pušys  buvo naudojamos tuometinių karavelių stiebams. Dėl to ir geriausių keliautojų rinkimus pavadinome Lietuvos Kolumbo rinkimais“, – sako konkurso idėjos autorius, keliautojas Gerimantas Statinis.
„Tik keliaudamas žmogus atranda save. Tik kelionėje patikriną draugą. Tik keliaudamas supranta, kas yra namai ir tėvynė. Norime, kad būtų ir gyvuotų iniciatyva, skatinanti pažintį pasaulį ir įprasminti savo patirtį“, – konkurso reikalingumą apibūdina šio renginio organizatoriai.

Pagrindiniams nugalėtojams kiekvienoje nominacijoje atiteks išskirtinio dizaino statulėlės ir 2000 Lt vertės kuponai apsipirkti specializuotoje laisvalaikio ir sporto prekių parduotuvėje.

Savo darbus konkursui iki gegužės 17 d. gali pateikti visi Lietuvos žmonės interneto svetainėje www.visikeliai.com .

——————————————————————

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis:
Gerimantas Statinis
Konkurso „Kolumbas LT“ idėjos autorius
8 683 69724