Ashburn +24,4 °C Dangus giedras
Sekmadienis, 21 Lie 2024
Ashburn +24,4 °C Dangus giedras
Sekmadienis, 21 Lie 2024

Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

 

Surinktos paraiškos pagal priemonę „Miško veisimas“

2024/06/15


Iki gegužės 31 d. miškininkai teikė paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Miško veisimas“. Kviečiame susipažinti su Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) sudaryta pirmumo eile.

Iš viso pateiktos 23 paraiškos. Viena paraiška buvo išregistruota pareiškėjo prašymu ir atlikus 22 paraiškų prioritetinį vertinimą, paaiškėjo, kad visos pateiktos paraiškos atitiko vertinimo kriterijus bei surinko nuo 100 iki 30 atrankos balų. Bendra šių paraiškų prašoma paramos suma sudaro daugiau kaip 415 tūkst. Eur. Šiam paraiškų teikimo etapui skirta beveik 9,3 mln. Eur, todėl visoms pagal šią veiklos sritį vertintoms paraiškoms lėšų pakanka.

Toliau bus vertinamas paraiškų tinkamumas gauti paramą, t. y. bus tikrinama, ar pareiškėjo paraiškoje pateikta informacija atitinka pateiktuose dokumentuose ir viešuosiuose registruose esančią informaciją, taip pat, ar projektas atitinka priemonės įgyvendinimo taisyklės nustatytas sąlygas ir reikalavimus gauti paramą. Atlikus šį vertinimą, pareiškėjai bus informuoti apie paramos jiems skyrimą arba neskyrimą.

 

123rf nuotr.

Dalintis