Organizuojama iniciatyva „Šuniuką rinkis atsakingai“

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba kartu su nevyriausybine Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija kviečia prisijungti prie iniciatyvos „Šuniuką rinkis atsakingai“, skatinančios atsakingą ir motyvuotą gyvūno augintinio pasirinkimą, įsigijimą, auginimą bei priežiūrą.

Šios iniciatyvos ėmėmės, nes norime žmones apsaugoti nuo nesąžiningų gyvūnų pardavėjų, kurie parduoda ligotus šuniukus ar mišrūnus kaip veislinius. Augintinių besižvalgantiems žmonėms siekiame suteikti, kuo daugiau informacijos apie tai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį planuojant įsigyti šunį ir kur jo ieškoti. Norintiems veisti gyvūnus – kaip užtikrinti, kad gimę šuniukai būtų fiziškai ir psichiškai sveiki. Tuo tikslu pradėtas socialinis visuomenės informavimo projektas NoriuŠuns.lt, kuriame skelbiama informacija žmonėms, planuojantiems įsigyti šunį, bei šuniuko auginimo patarimai veisėjams ir naujiems keturkojų šeimininkams.

Prisidėti prie šios socialinės iniciatyvos sklaidos galite ir Jūs, patalpindami projekto reklaminį skydelį. Prie šio laiško pridedame reklaminio skydelio pavyzdį, kurio išmatavimus galime koreguoti pagal Jūsų nurodytus konkrečius parametrus.

Jūsų prisijungimas prie socialiai atsakingo projekto „Šuniuką rinkis atsakingai“ sudarytų galimybę potencialiems pirkėjams gauti išsamią informaciją apie augintinio pasirinkimo galimybes ir padėtų jiems priimti tinkamą sprendimą.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos ir Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija