Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai primena, kad gyventojai, keisdami automobilio padangas autoservise, gali nemokamai palikti tiek padangų, kiek jų keičiama. Aplinkosaugininkai ragina prisidėti prie švarios aplinkos ir nemesti padangų bet kur.