Tyruliuose įvyko jauki, prasminga ir bendruomeniška pavasario šventė „Gandrinės“, subūrusi vietos gyventojus ir svečius drauge pasitikti gamtos atgimimą, prisiminti krašto istoriją, mitologiją ir gyvąsias tradicijas. Renginys tapo gražiu pavasario sugrįžimo ženklu, sujungusiu kūrybą, muziką, bendrystę ir rūpestį ...