Įmones sutelkusi „Small Planet Group“ rengiasi kitam verslo veiklos etapui

Rengiantis plėtrai naujai įkurta kontroliuojanti bendrovė „Small Planet Group“ valdys „Small Planet Airlines“ bendroves Lietuvoje ir Lenkijoje bei kitas investicijas į aviacijos verslą.
„Small Planet Group“ akcininkų struktūra nesikeičia – ir toliau pagrindiniais akcininkais išliks Vytautas Kaikaris ir Andrius Staniulis, kurie bendrovę „Small Planet Airlines“ įsigijo praėjusių metų kovo mėnesį.
„Small Planet Group“ valdys 100% atostogų skrydžių kompanijų UAB „Small Planet Airlines“ akcijų ir 90% „Small Planet Airlines Sp. z o. o.“ akcijų.  UAB „Small Planet Airlines“ taip pat priklauso 25% verslo klasės užsakomųjų skrydžių bendrovės „KlasJet“ akcijų.
„Įmonių reorganizacija – dar vienas mūsų strategijos žingsnis sukurti tvarų verslo modelį. Šiuo metu svarstome keletą įdomių mūsų verslo galimybių, o holdingo struktūra leidžia šias galimybes įgyvendinti“, – teigė „Small Planet Airlines“ generalinis direktorius V. Kaikaris.
„Small Planet Airlines“ 2013-ieji buvo sėkmingiausi metai per visą kompanijos istoriją – Lietuvoje ir Lenkijoje pernai gauta 9 mln. litų pelno, o pajamos  siekė 440 mln. litų ir buvo 52 proc. didesnės nei 2012 metais. Šiemet „Small Planet Airlines“ planuoja padidinti pelningumą ir pasiekti nuosaikų pajamų augimą.

Apie „Small Planet Airlines“
„Small Planet Airlines“ – nepriklausoma atostogų skrydžių kompanija, turinti vežėjo pažymėjimus Lietuvoje ir Lenkijoje. Vasaros sezono metu (gegužės-spalio mėn.) aviakompanija skraidina atostogautojus į Graikiją, Ispaniją, Turkiją, Egiptą ir kitas šalis, o žiemos sezono metu dalį orlaivių bendrovė nukreipia į kitų regionų rinkas. Be to, taip pat vykdo specialiuosius skrydžius – skraidina valstybines delegacijas, sportininkus bei vykdo privačius užsakymus.