Svečiai rinkosi į Lietuvos medicinos studentų asociacijos 25-ąjį gimtadienį

Balandžio 2 dieną nuo 19 val. Kauno širdyje, miesto Rotušėje, svečiai rinkosi į Lietuvos medicinos studentų asociacijos 25-ąjį gimtadienį. Trumpam sustoti ir pasidžiaugti drauge nuveiktais darbais dėl Lietuvos sveikatos apsaugos ir bendruomenės sveikatingumo atvyko garbūs svečiai.

Susirinkę Vyriausybės atstovai, švietimo ir gydymo įstaigų atstovai, nevyriausybinių jaunimo organizacijų lyderiai džiaugėsi kartu pasiektais rezultatais ir negailėjo gražių žodžių jauniesiems kolegoms. Sveikatos apsaugos ministrė R. Šalaševičiūtė džiaugėsi būsimųjų medikų iniciatyvomis ir gražia Vilniaus bei Kauno studentų draugyste dėl vieno tikslo. Švietimo ir mokslo ministras D. Pavalkis studentams linkėjo toliau išlikti stipriems ne tik akademiškai, bet ir pilietiškiems. Sveikinimo žodžių negailėjo kitų nevyriausybinių organizacijų atstovai, gerbiami atstovai iš Kauno klinikų, tarp kurių buvo Kauno klinikų generalinis direktorius prof. Renaldas Jurkevičius bei Lietuvos sveikatos mokslų universiteto rektorius prof. Remigijus Žaliūnas, Jaunimo reikalų departamento direktorius, Vyriausybės atstovai, organizacijos LiMSA Alumni nariai. Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentas Mantas Zakarka džiaugėsi nuolatiniu ir aktyviu LiMSA dalyvavimu LiJOT skėtyje. Per 25 metus Lietuvos medicinos studentų asociacija išaugino ne vieną aktyvų tautos ir pasaulio bendruomenės narį, kuris įgytą kompetenciją naudoja visuomenės labui. Vakaro metu jaunieji medikai dėkojo partneriams, draugams ir Alumni klubo nariams, kurie prisidėjo prie nuolatinio organizacijos augimo ir tobulėjimo.

„Daug rankų dirba dėl vieno tikslo – sveikesnės visuomenės ir dar geresnės sveikatos apsaugos link“ – tokiu moto vadovaujasi jaunųjų medicinos studentų organizacija. Antikorupcinė akcija „Geriausia padėka gydytojui – jūsų šypsena“, „Mama, noriu gimti blaivas“, „Pūsk muilo burbulus, o ne dūmus“, pirmosios medicinos pagalbos mokymai, profesiniai ir moksliniai mainai – tai tik dalis projektų, kuriuos vykdo Lietuvos medicinos studentų asociacija.

Dabartinės veiklos – tai ilgo kelio nuo gilės iki ąžuolo pradžia. Svarbiausias visuomenės, valdžios ir mokslo partneris, suteikiantis sąlygas biomedicinos mokslų studentams tobulėti kaip ateities sveikatos specialistams, kurti savo gerovę ir aktyviai prisidedant prie visuomenės sveikatinimo kurti valstybės gerovę. Mes tikime, kad pasaulį reikia pradėti keisti nuo savęs“, – tokia Lietuvos medicinos studentų asociacijos vizija dalijosi jos prezidentė Aistė Mikalauskaitė.

Lietuvos medicinos studentų asociacijos informacija

  DSC04971