Lietuvos zoologijos sodas kviečia švęsti Užgavėnes

Lietuvos zoologijos sodas pirmąją kalendorinio pavasario dieną kviečia kartu švęsti Užgavėnes.
Tradiciškai Užgavėnės – tai didelė džiaugsmo, linksmumo ir juoko šventė, apipinta įvairiais papročiais ir apeigomis, tad šventės organizatoriai lankytojams parengė daug akcijų ir atrakcijų. Šventės metu kausis žiemos ir pavasario simbolinės būtybės – Lašininis ir Kanapinis, siaus raganos, velniai, ubagai bei kiti nelabieji, kurie degins Morę.
Smagią nuotaiką padės sukurti Kauno technologijos universiteto dainų ir šokių ansamblis „Nemunas“. Kad ateinantys metai būtų turtingi ir sėkmingi, mažieji šventės dalyviai nemokamai bus vaišinami blynais. Vaikai taip pat nemokamai važinėsis arkliuko traukiamu vežimaičiu.

ATT00106
Susirinkusieji į šventę išgirs trumpą edukacinį pasakojimą apie Užgavėnių simboliu laikomą ožį, galės  pamaitinti sode gyvenančius ožius. Lietuvos zoologijos sodo „Facebook“ paskyroje specialiai šiam renginiui paskelbtame konkurse vienas laimingasis gali laimėti pakvietimą 5 asmenims nemokamai apsilankyti rengiamoje pavasario sutiktuvių šventėje.
Renginio organizatoriai kviečia nepraleisti progos apsilankyti Lietuvos zoologijos sode ir kovo 1 d. 13 val. unikaliai atšvęsti Užgavėnes. Bilietas ir suaugusiems, ir vaikams kovo 1 d. kainuos tik 6 litus.
Zoologijos sodas laukia kaukėmis pasipuošusių ir raganomis, velniais, ožiais bei kitomis būtybėmis pavirtusių sodo lankytojų. Daugiau informacijos apie renginį galite rasti tinklalapyje www.zoosodas.lt arba www.facebook.com/ZoologijosSodas
Visuomenės informavimo skyrius
2014-02-27