„Šeimininkė“ Nr. 24, 2017 m. birželio 16-22 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Saldus ir sveikas vaikų gyvenimas

Rita Šemelytė 

Verslininkė, penkių vaikų mama Silvija BARANAUSKIENĖ, besirūpindama didele šeimyna, susidūrė su vaikų mitybos problema. Kaip išvengti produktų, turinčių daug cukraus? „Norėjau pagaminti užkandį, kurį būtų galima duoti vaikams be sąžinės graužaties“, – sako vilnietė, sukūrusi batonėlius „Tundra“.

Gimusiems anksčiau laiko – profesionali priežiūra

Giedrė Budvytienė

Dabar ir mažiau nei pusę kilogramo sveriantis neišnešiotas naujagimis gali išgyventi, užaugti sveikas ir darbingas. Medikų žinios, profesionalumas ir moderni įranga padaro stebuklą, kitaip savarankiškai negalintis nei kvėpuoti, nei valgyti lėlės dydžio žmogutis būtų pasmerktas mirčiai.

Tobulas paplūdimio krepšys

Eglė Leonovienė

Gražus, patogus, talpus, mažai vietos užimantis lagamine, prireikus virstantis dailia rankine – apie tokį paplūdimio krepšį svajoja kiekviena. Imkite ir pasiūkite tobulą aksesuarą.

Daržovėmis įdaryti valgiai

Raminta Lisauskienė

Iš daržovių galima pagaminti įvairiausių, net ir saldžių patiekalų. Jau džiugina pirmasis jų derlius, tad ką patieksite šeimai, lems tik jūsų kulinarinė išmonė. Siūlome kasdienį valgiaraštį paįvairinti maistingais patiekalais su daržovių įdarais.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.