Ashburn +32,3 °C Mažai debesuota
Pirmadienis, 22 Lie 2024
Ashburn +32,3 °C Mažai debesuota
Pirmadienis, 22 Lie 2024

LŽŪKT 30-ojo gimtadienio šventėje dėkota darbuotojams

2023/12/04


Akademijos kultūros centro (Kėdainių r.) aktų salėje į padėkos šventinį renginį, skirtą veiklos 30-mečiui, rinkosi Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos darbuotojai ir svečiai. „Ačiū už 30 metų. Aukime kartu!“ – nuo scenos skambėjo padėkos žodžiai.

Kreipdamasis į šventės dalyvius, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos direktorius Gintas Saulius Cironka akcentavo, kad didžiausia įstaigos vertybė yra beveik 400 iniciatyvių, kūrybingų ir profesionalių darbuotojų. Jam antrino Konsultavimo tarnybos įkūrėjas, buvęs ilgametis direktorius Edvardas Makelis, dėkodamas visiems, „kurie dirbo, yra šiandien ir dirbs ateity“.

Edvardas Makelis ir Saulius Cironka

Visus sveikino, padėką už nenuilstamą, nuoširdų darbą ir pastangas, kad Kėdainių krašto žemdirbiams ir agroverslui būtų teikiamos profesionalios paslaugos ir puoselėjami šilti tarpusavio ryšiai, Kėdainių r. biurui įteikė rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis.

„Jūs esate reikalingi, nes padedate įveikti žemdirbiams skirtus iššūkius: žiedinė ekonomika, tvarumas, technologinės inovacijos ir kt. Taigi jūsų darbo poreikis nei kiek nemažėja. Gyvuokite, kad klestėtų žemės ūkis“, – sakė meras, kreipdamasis į visus Konsultavimo tarnybos darbuotojus.

Linkėdamas Konsultavimo tarnybai gyvuoti ir klestėti, LR Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Viktoras Pranckietis už nuoširdžiai atliekamą ilgametį darbą, profesinę išmintį, iniciatyvumą ir veiklumą Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen padėkas įteikė vyriausiajai Konsultavimo tarnybos buhalterei Daivai Žvikienei, Šakių r. biuro vadovei, vyresniajai ekonomikos konsultantei Aušrelei Pukinskienei, Rokiškio r. biuro vyresniajai gyvulininkystės konsultantei Birutei Spundzevičienei, o direktoriaus pavaduotojui Rimtautui Petraičiui – už nuoširdžiai atliekamą ilgametį darbą, profesinę išmintį, bendradarbiavimą su kitomis Lietuvos ir užsienio žemės ūkio konsultavimo, mokslo ir mokymo įmonėmis.

Viktoras Pranckietis teikia padėkas

Padėkos ir sveikinimo žodžiais į šventinio renginio dalyvius kreipėsi ir Konsultavimo tarnybos dalininkų: Lietuvos ūkininkų sąjungos, Lietuvos bendrovių asociacijos ir Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos vadovai ir atstovai.

Konsultavimo tarnybos steigėjų atstovai

Kreipdamasis į šventės dalyvius, žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas sakė: „Esat modernūs, vis labiau stiprėjat, tampat savarankiški. Linkiu ilgų gyvavimo metų“.

ministras Kęstutis Navickas

Siekti savo srities aukštumų Konsultavimo tarnybos kolektyvui linkėjo LŽŪBA prezidentas Eimantas Pranauskas, o galimybių neleisti destrukcijai įveikti progreso – LŪS pirmininkas Raimundas Juknevičius.

Prie jų jungėsi LŽŪBA viceprezidentas Alfredas Bradauskas, generalinis direktorius Jonas Sviderskis, LŪS Ignalinos r. skyriaus pirmininkė Marijona Lukaševičienė, LŪS vicepirmininkas Ignas Hofmanas, Konsultavimo tarnybos nacionalinės priežiūros tarybos atstovas, Kauno r. ūkininkų sąjungos pirmininkas Mindaugas Maciulevičius, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos kanclerė Astrida Miceikienė.

Astrida Miceikienė

Linkėta tvirto stuburo, vieningos krypties, draugiškumo, tikėjimo, kad galima daug nuveikti, drauge kuriant inovatyvų žemės ūkį.

Simboliška buvo Konsultavimo tarnybos naujokų, pradėjusių dirbti šiais jubiliejiniais metais, priesaika, jautriai nuskambėjo nuo įkūrimo dienos Konsultavimo tarnyboje dirbusios senjorės Onos Račkienės prisiminimai, džiugino grupės „Diksai“ koncertinė programa.

Trys dešimtmečiai sujungė tris darbuotojų kartas. Apdovanotas linkėjimais, padėkos žodžiais su šventine nuotaika Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos kolektyvas pradeda naują veiklos dešimtmetį.

 

LŽŪKT informacija

Egidijaus Vilkevičiaus / LŽŪKT nuotraukos

Dalintis