„Kaimo laikraštis“ Nr. 26, 2014 m. birželio 28 – liepos 4 d.

0,50 € 0,25 €

Elektroninis leidinys

IMG_8110Dažniausiai apsinuodijama alkoholiu ir vaistais

Dalia URBONIENĖ
„Nuodas nuo vaisto skiriasi tik kiekiu. Apsinuodyti galima net vandeniu“, – sako gydytojas klinikinis toksikologas Jonas Šurkus. Žmonės apsinuodija dažnai, paprastai dėl neatsargumo. Lengvi negalavimai lengvai ir  praeina, bet kai kuriais atvejais padėti gali tik specialistai.

Pienininkystės akademija Matlaukyje

Justinas ADOMAITIS
DSC_0143Editos ir Stasio Didžiulių pieno ūkyje Matlaukio kaime (Vilkaviškio r.) startavo keturioliktosios šalies melžėjų varžytuvės. Po šešių teorijos ir praktikos rungčių pirmąją vietą laimėjo Jolanta Bosienė iš Albino Šneiderio ūkio, antroji buvo pati ūkio šeimininkė – Edita Didžiulienė, trečioji vieta atiteko ūkininkei Virginijai Marijai Kasparaitienei, ketvirtoji – Rasai Kvederienei iš Arvydo Šlivinsko ūkio, penktoji – ūkininkei Loretai Kvederienei.

Energiją taupančios lemputės ne tokios jau nekaltos

Dalia URBONIENĖ
lemputes2Rugsėjį bus dveji metai, kai Lietuvoje, kaip ir visoje Europos Sąjungoje, uždrausta naudoti kaitrines lemputes. Sakyta, kad taip bus saugoma gamta – sumažės anglies dvideginio išskyrimas į aplinką, bus mažiau išmetama pačių lempučių, nes naujosios tarnaus ilgiau. Teigta, kad ir energijos bus suvartojama 80 proc. mažiau. Apie šių lempučių galimą poveikį žmonių sveikatai prabilta tik neseniai, kai mokslininkai atskleidė nerimą keliančių faktų.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.