„Kaimo laikraštis“ Nr. 36, 2014 m. rugsėjo 6-12 d.

0,50 € 0,25 €

Elektroninis leidinys

Kaip nepaskęsti nuosavame tvenkinyje?

Sugalvojo žmogelis savo žemėje tvenkinį išsikasti – karvutę pagirdys ir karosų į jį prisileis. Na, truputį didesnę balą nei 0,1 ha, kad gyvuliukas vienu sriūbtelėjimu viso vandens neišgertų ir kad karosų daugiau ir didesnių būtų, nes senolis daug anūkų turi – kai vasarą paviešėti atvažiuos, galės ant kranto su meškerytėmis pasėdėti.
Žinoma, tokią daubą žemėje kastuvu neišrausi – jėgos seniai pražydėjusios. Tad žemės savininkas paprašė kaimyno ekskavatorininko pagalbos ir už kelis butelaičius „baltosios“ rankomis sukirto – čia, bakstelėjęs pirštu sako, už tvarto pamiškėje, tarp berželių, tegul vandenys tyvuliuoja ir padangės veidrodžiu būna, nes šalia šaltinėlis teka ir tvenkinys kaipmat skysčiu prisipildys.

Kol galiu padėti, jaučiuosi gerai

Rokiškio rajono ūkininkų sąjungos nariai savo organizacijos pirmininką švelniai vadina Tėveliu, neieško jam jaunesnės pamainos ir kol kas nė vienas nepretenduoja į jo vietą. „Po Šliko būti pirmininku? Geras nebūsi“, – mano jie.
Pasak rokiškėnų, Vytautas Šlikas, žodžio kišenėje neieškantis ir nedrebinantis kinkų nei prieš tikrus, nei prieš tariamus autoritetus, puikiai atstovauja ūkininkų interesams ir rūpinasi jais kaip savo vaikais. Pats šį mėnesį 85 metų jubiliejų švęsiantis V. Šlikas taip pat dar nesirengia poilsiauti ir sako jaučiasi geriausiai, kai gali kuo nors padėti kitiems.

Puošniosios tulpės

Tulpės – pavasario palydovės, todėl netgi jų nuotraukos rudenį savotiškai stebina. Tačiau būtent ruduo, o konkrečiai – spalio pradžia yra tulpių sodinimo laikas. Kaip tik dabar reikia pradėti pirkti tulpių svogūnėlius, o mes agituojame už šias nuostabias gėles. Dar daugiau: šį kartą tulpes pristatysime tiesiog kaip vienmetes gėles, padedančias sukurti labai puošnų ir modernų pavasario sodą ar tiesiog jo dalį, kuri žydės greičiau nei visa kita aplinka. Ir visa tai – be jokių įsipareigojimų auginti tulpes amžinai. Pabandykime!

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.