„Kaimo laikraštis“ Nr. 43, 2014 m. spalio 25 d.

0,50 € 0,25 €

Elektroninis leidinys

Vynuogynas Pavirčiuvėje

Jurga SAJENKIENĖ

Pas Danutę VILANIŠKIENĘ Pavirčiuvės kaime, Joniškio rajone, viešėjome praėjusių metų rudenį. Į svečius važiavome vedini smalsumo, nes moteris ne vienus metus augina melionus ir arbūzus, kurie graibstyte graibstomi ir giriami už kitokį, įsimintiną, skonį bei nepriekaištingą kokybę. Tąkart dėmesį atkreipė ir vynuogės, nuo uogų apsunkusias kekes svarinančios dideliame šiltnamyje. „Jausmas lyg būtum Italijoje“, – galvoje šmėstelėjo mintis. Ji per metus niekaip nenurimo ir štai mes vėl pas Danutę.

Skauda nugarą. Ką pataria specialistas

Dalia URBONIENĖ

Ko tik nevargina stuburo skausmas! Todėl kiekvienam smalsu kuo daugiau sužinoti apie įvairias stuburo ligas, jų priežastis ir profilaktiką. Dr. Bronių ŠPAKAUSKĄ – žinomą stuburo chirurgą, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Neurochirurgijos klinikos Stuburo neurochirurgijos skyriaus vadovą, kalbina korespondentė Dalia URBONIENĖ. 

Avių augintojams talkina primiršto amato meistrai

Algirdas Uščinas – nagingas meistras. Jo dirbtuvėse baigtos konstruoti universalios verpimo ir vyniojimo staklės, kurias užsakė kolega iš Kauno rajono.

Algirdas Uščinas – nagingas meistras. Jo dirbtuvėse baigtos konstruoti universalios verpimo ir vyniojimo staklės, kurias užsakė kolega iš Kauno rajono.

Juozas SKRIPKAUSKAS

Artėjant žiemai žvalgomės natūralios vilnos kojinių, pirštinių, megztinio, veltų šlepečių, kitas ir natūralių kailinių, bet retas susimąstome, kokį kelią toks produktas nueina, kol atsiranda mūsų garderobe. Ūkininkas Zigmas Vagnorius iš Plungės r. Vaištarų kaimo sakė auginantis avis ne tik mėsai, bet neišmetantis ir jų vilnų.

 

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.