„Kaimo laikraštis“ Nr. 46, 2014 m. lapkričio 15-21 d.

0,50 € 0,25 €

Elektroninis leidinys

Įvaldžiusi ir desertų subtilybes, ir akmens meną

Jolanta KAŽEMĖKAITYTĖ

Prieš dvejus metus Angelina Mikalauskaitė-Petrauskienė nusprendė pasistatyti svajonių namą. Jis, mintyse subrandintas, ėmė kilti šių metų pavasarį. Dabar – jau su stogu. Lieka vidų įrengti. Įkurtuves moteris ketina švęsti kitąmet – kartu su savo 80-uoju gimtadieniu. Ir namą, ir sklypą, kur jis stovi, būtinai puoš židiniai. Žinoma, pačios Angelinos darbo!
Moteris įgudusi iš skaldyto akmens mūryti židinius, krosnis, arkas, tvoras. Daugybė žmonių laukdavo ir laukia, kol Angelina visu tuo papuoš jų buitį. Tie, kas Angeliną pavadina „akmenų boba“, sutriktų išvydę jos tapytus arba raižytus paveikslus – jie persmelkti trapumo, romantiškumo.

Šunys, katės ir šeškai vis dėlto bus registruojami

Polikarpas RAGOŽIS

Daugiabučių gyventojai džiūgavo sužinoję Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendimą, kuriuo pripažinta, jog Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje galiojančių Gyvūnų laikymo taisyklių punktas, numatantis, kad „šunų ir kačių savininkai privalo registruoti ir identifikuoti laikomus gyvūnus“ prieštarauja Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymui. Naminių gyvūnų, laikomų butuose, savininkai tikisi, kad jau nebereikės savo augintinių registruoti ir mokėti mokesčius. Tačiau iš tikrųjų taip nebus.

Prie vairo – tamsoje

Giedrė Budvytienė

Trumpėjant dienoms iš namų dažnai išvažiuojame dar ne visai prašvitus, o sugrįžtame jau sutemus. Rūkai, lietūs, šlapdriba taip pat prastina matomumą. Vairavimas prieblandoje ir tamsoje šiuo metų laiku – iššūkis visiems vairuotojams. Tačiau ypač atidūs turėtų būti tie, kurie turi regėjimo sutrikimų ar serga akių ligomis.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.