„Kaimo laikraštis“ Nr. 49, 2014 m. gruodžio 6-12 d.

0,50 € 0,25 €

Elektroninis leidinys

Algimanto SNARSKIO piešinys

Virtualioji enciklopedija nepretenduoja į neklystančiosios titulą

Violeta LIUKAITIENĖ

Sunku būtų įsivaizduoti, kad interneto vartotojai tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje nesinaudotų virtualiąja enciklopedija „Vikipedija“ („Wikipedia“). Daugiau kaip 26 milijonus straipsnių įvairiomis kalbomis talpinantis žinynas jau tapo pagrindiniu informacijos šaltiniu studentams, moksleiviams ar kitiems įvairiomis politinio, kultūrinio, sporto ar pramogų pasaulio temomis besidomintiems žmonėms. Deja, milžiniška „Vikipedijos“ nauda kartais gali atnešti ne ką mažiau ir bėdos, nes ne visa joje pateikiama informacija galima pasitikėti.

Už Aušros ir Povilo Ragelių nugarų – sėklos maišai kitų metų pavasario sėjai.

Gyvenimą tveria be paskolų ir paramos

Daiva SKIRKEVIČIENĖ

Povilas ir Aušra Rageliai iš Audronių I kaimo (Rokiškio r.) – sėkmės lydimi ūkininkai, dirbantys apie 100 hektarų ir modernizuojantys ūkį be banko paskolų bei – kol kas – ir be Europos Sąjungos paramos. O šių žemdirbių kelio pradžia buvo labai kukli – nuo kelių hektarų žemės lopinėlio ir arkliuko traukiamo plūgo.

Psichologė Daiva Antanavičiūtė

Kvaišalai ir nepilnamečiai

Violeta Gustaitytė

Lietuvoje bene kas antras nepilnametis pabando alkoholio ar narkotikų. Vaikai ir paaugliai neretai narkotinėmis, psichotropinėmis medžiagomis svaiginasi norėdami paeksperimentuoti, išbandyti, ką siūlo draugai, išgyvendami dėl patyčių, problemų šeimoje, tačiau nesuvokia pasekmių ir pavojaus masto. Apie tai kalbamės su psichologe Daiva Antanavičiūte.

 

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.