„Kaimo laikraštis“ Nr. 51, 2014 m. gruodžio 20-26 d.

0,50 € 0,25 €

Elektroninis leidinys

Apleistose žemėse – pažangus ūkis

Šiemet pažangiausiu Rokiškio krašto ūkininku pripažintas 27-erių Arvydas Bražiūnas. Ūkininkaudamas jis remiasi naujausiomis technologijomis ir savo protu. Tiesa, ne vien savo – ir šešeriais metais vyresnio brolio, taip pat ūkininko Giedriaus. „Dvi galvos – ne viena“, – sako pašnekovas, laikantis likimo dovana galimybę verslą plėtoti pasitariant ne su svetimu, o su šeimos nariu.

Mokesčių sprendimą priėmė neapskaičiavę kaštų ir naudos

Savivaldos biudžetams dėl krizės susitraukus savivaldybėms tenka ieškoti įplaukų visur, kur tik yra menkiausia galimybė.
Kupiškio rajono savivaldybė, šių metų gegužės pabaigoje patvirtindama žemės ir valstybinės žemės nuomos mokesčius, nutarė apmokestinti ir gyvenamųjų teritorijų žemę, taigi ir daugiabučių namų gyventojus. Šiems niekada iki šiol nėra tekę mokėti tokių mokesčių ir šiemet, atrodo, pavyks išvengti šios prievolės. Mat viena yra politikams pakalbėti ir pasiginčyti, o visai kas kita naujus mokesčius administruoti: apskaičiuoti, informuoti mokėtojus ir kontroliuoti, surinkti įplaukas.

Galia – šimtmečių  tradicijose

Saugus ir veiksmingas įvairių negalavimų gydymas vaistažolėmis visame pasaulyje kelia vis didesnį susidomėjimą. Lietuvoje sveikatos stiprinimo, gydymo vaistažolėmis tradicijos senos ir gilios. Vaistažolių arbatas daugelis geria norėdami įveikti kasdienius negalavimus, sustiprinti organizmą ar užklupus ligai greičiau pasveikti.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.