„Kaimo laikraštis“ Nr. 1, 2015 m. sausio 3-9 d.

0,50 € 0,25 €

Elektroninis leidinys

Veliuoniškiai šventes sutiko atnaujinamoje bažnyčioje

Daiva BARTKIENĖ

Praėjusieji metai didelių lūkesčių ir neregėto džiaugsmo suteikė Veliuonos (Jurbarko r.) parapijos tikintiesiems. Daugiau kaip du dešimtmečius valdininkų prašę gelbėti vieną seniausių – dar Vytauto Didžiojo statytą Veliuonos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčią, veliuoniškiai pagaliau sulaukė pagalbos. Visai neseniai, tik lapkričio pabaigoje, bažnyčios fasado atnaujinimo darbus baigė ir pastolius susirinko UAB „Telšių meistras“ darbininkai.

Peršalus pasveikti padeda ne tik vaistai

Violeta GUSTAITYTĖ

Šaltuoju sezonu dažnai užklumpa peršalimo ligos, kurių pagrindiniai sukėlėjai – virusai. Pajutus pirmuosius negalavimo simptomus nebūtina iš karto griebtis cheminių vaistų – peršalimą galima įveikti į pagalbą pasitelkus liaudies medicinos priemones.

Veidrodžių magija

Daiva VALEVIČIENĖ

Rytiečiai veidrodžius nuo seno naudoja tam, kad būtų kuo daugiau gėrio ir nekenktų blogis. Tiesiai prieš duris pakabintas veidrodis į namus neįleidžia nei blogos, nei geros energijos, tačiau kas pasakė, kad tai, kas tinka durims, netinka sodo varteliams? Tuomet galioja ir visa kita – siauroje vietoje pakabintas veidrodis paverčia ją platesne, atspindėdamas gražius objektus juos padvigubina, o įdomiai apipavidalintas kuria intrigą, paslaptį ar kitą realybę. Juk ne veltui amžių amžius veidrodis buvo magijos atributas. Taigi šį kartą – apie veidrodžius aplinkoje.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.