„Kaimo laikraštis“ Nr. 35, 2016 m. rugsėjo 3-9 d.

0,63 € 0,30 €

Elektroninis leidinys

Investavo į dukrų ateitį

Milda JONKIENĖ

Lazdijų rajono ūkininkų Ginto ir Rūtos Cimakauskų ūkis ne tik Lietuvoje garsėja kaip vienas didžiausių kalakutų ūkių. Jis gerai žinomas ir lenkams, su kuriais sieja seni bendradarbiavimo ryšiai. Šiame ūkyje per metus užauginama apie 75 tūkst. kalakutų. Gyvi paukščiai ar jų skerdena daugiausia realizuojama Lenkijoje, tačiau dalis ūkio produkcijos keliauja ir į Lietuvos ūkininkų turgelius. Neseniai Lazdijų centre duris atvėrė ūkio firminė parduotuvėlė, o buvusiame banko pastate įrengtas puikus viešbutis su restoranu, konferencijų, kino salėmis, SPA centru, kosmetologijos kabinetu – tai ūkininkų G. ir R. Cimakauskų viena didžiausių šiųmečių investicijų į dukroms kuriamą verslą.

Darbai sode ne vargas, o širdies atgaiva

Jurga SAJENKIENĖ

Pokalbį su šiauliete gydytoja Danute Margeliene pradėjome nuo kambarinių gėlių. Medikė kaipmat parodė raudonais žiedais besipuikuojančią mandevilą ir dvi naujokes: geltonais ir baltais žiedeliais ateityje nudžiuginsiančias jos seses, kaktusą echinopsį, dažniausiai vadinamą „Nakties karaliene“. Didžiuotis tikrai yra kuo. Pastarasis augintinis birželio mėnesį sukrovė ir išskleidė vienuolika žiedų, liepos pradžioje – dar septynis.
Be galo daug gėlių veši ir kieme. Dėl jų moteris su sutuoktiniu, taip pat gydytoju Romualdu Margeliu, įsigijo sklypą sodų bendrijoje „Ringuva“.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.