„Kaimo laikraštis“ Nr. 5, 2015 m. sausio 31 – vasario 6 d.

0,50 € 0,25 €

Elektroninis leidinys

Kelio ženklų nelaisvėje

Antanas Jasiulevičius sprendžia rebusą, kokiais keliais važiuoti Kuktų žemės ūkio bendrovės technikai, kad nepažeistų kelio ženklų.

Milda JONKIENĖ

Dėl kelio ženklų „Ribota masė“, kurie įrengti tarp Trakiškių ir Kuktų kaimų (Marijampolės sav.), Kuktų žemės ūkio bendrovė negali išvežti iš laukų derliaus, nepažeisdama Kelių eismo taisyklių. Taip pat negali privažiuoti ir prie bend­rovės grūdų sandėlio, esančio Kuktų kaimo Valčiuvos gatvėje.
Ne pirmi metai bendrovės darbuotojai priversti nepaisyti kelio ženklų, pažeidinėti Kelių eismo taisykles. Marijampolės savivaldybės Saugaus eismo komisijoje buvo svarstytas Kuktų žemės ūkio bendrovės vadovo Antano Jasiulevičiaus prašymas perstatyti kelio ženklus „Ribota masė“, tačiau Saugaus eismo komisija šį prašymą atmetė.

Kas ta alergija šalčiui?

Alergologė klinikinė imunologė doc. dr. Jūratė Staikūnienė.

Dalia URBONIENĖ

Apie alergiją maistui yra girdėję kone visi. Daugelis žino ir tai, kad ją gali sukelti kontaktas su kokia nors medžiaga. Bet kur kas mažiau žmonių yra susidūrę su alergija šalčiui. Tai reta liga, ji vargina vos kelis procentus gyventojų. Tačiau problemos dėl jos – didelės, nes liga gali baigtis liūdnai, laiku neatpažinus, netgi staigia mirtimi. Ir ja dažniausiai serga jauni žmonės, nuo paauglystės iki 25–30 metų, moterys dažniau nei vyrai.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.