„Kaimo laikraštis“ Nr. 6, 2015 m. vasario 7-13 d.

0,50 € 0,25 €

Elektroninis leidinys

Algimanto SNARSKIO piešinysMerų kėdžių viliotinis Žemaitijoje

Juozas SKRIPKAUSKAS

Kandidatų  į merus sąrašas Žemaitijoje  – margas: nuo Seimo narių ir keturiskart aukštąjį išsilavinimą įgijusių mokslinčių iki ūkininkų, kaimo bendruomenės pirmininkų ar vos vidurinį mokslą baigusių asmenų. Kas gi žada geresnį gyvenimą rajonams, puikią infrastruktūrą bei patrauklią išvaizdą kaimams ir miesteliams, o jų gyventojams – aprūpinimą darbu, paslaugas bei nepriekaištingą valdininkų reputaciją?
Kad nebūtume apkaltinti neatlygintinos politinės reklamos skleidimu, šiame rašinyje neminėsime konkrečių pretendentų pavardžių, tačiau visi faktai – iš Žemaitijos krašto.

Raimundas Brizgys įsitikinęs, kad užsiauginti mėsinių galvijų galima pačiam – valgysi kokybišką mėsą. Idėjoms reikia bendraminčių

Milda JONKIENĖ

Ūkininkas Raimundas Brizgys per dvidešimt ūkininkavimo metų yra išbandęs daugybę dalykų. Ko tik jis neaugino: kiaules, mėsinius galvijus, nutrijas, triušius, įvairius naminius paukščius. Daug dėmesio jis skyrė žirgams, žirgų sportui. Buvo vienas pirmųjų, Lietuvoje auginantis ponius, kurių turėjo didžiulę bandą, bet tai, anot jo, jau irgi praeitis – poniai „išėjo iš mados“.
Dabar Raimundas orientuojasi į draugišką gamtai ūkininkavimą, turi nemažai idėjų, kur ir kaip būtų galima maksimaliai panaudoti ekologinio ūkio produkciją.

Kiek aukso ir sidabro reikia žmogui?

Daiva VALEVIČIENĖ

Iškart kyla klausimas – moteriai ar vyrui, nes pirmajai jų tikrai ir dažniausiai abiejų reikia daugiau. Metas šia informacija pasinaudoti. Juokas juokais, tačiau abu šie metalai žmonėms reikalingi ne tik kaip papuošalai. Ir šių metalų galima rasti keisčiausiose vietose. Jie gali veikti sveikatą ir charakterį tiek gerai, tiek ir blogai.

 

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.