„Šeimininkė“ Nr. 19, 2014 m. gegužės 9-15 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Susirask kelionės draugą ir leiskis į kruizą!


Savaitinis žurnalas „Šeimininkė“ nuolat suteikia kasdienybei daugiau spalvų ir džiaugsmingų išgyvenimų. Vienas didžiausių gyvenimo malonumų ir bene prasmingiausiai praleistas laikas – kelionės.Koks pirmas žingsnis?

Plačiau...

Paraginkite savo artimąjį, draugą ar bičiulį užsiprenumeruoti „Šeimininkę“ bent trims vasaros mėnesiams. O gal padarysite jam staigmeną ir padovanosite prenumeratą? Atsiųskite prenumeratos kvito kopiją į redakciją adresu:


„Šeimininkės“ loterija, Gedimino g. 27, LT 44319 Kaunas
ir nurodykite savo telefono numerį. Juk turėsime susisiekti, kai burtai lems Jums sėkmę! Nedelskite – loterijoje galima dalyvauti iki birželio 1 d.Kokie įspūdžiai Jūsų laukia?  • Kelionė turistinės klasės autobusu į Taliną ir keltu „Viking Line“. Sauna, baseinas, daugybė parduotuvių, kavinių, barų, klubų, diskotekų – kruiziniame laive nuobodžiauti neteks.

  • Nepamirštama pažintis su miestu, įkurtu dar XVI amžiuje. Helsinkis garsėja daugybe uostų, seniausiu turgumi, kur galėsite įsigyti suvenyrų iš elnio odos ir ragų, įžymių kailio dirbinių, suomiškų peilių. Apžvalginėje ekskursijoje grožėsitės unikaliais architektūros paminklais, apžiūrėsite bažnyčią uoloje ir dar daugelį kitų įžymių Helsinkio vietų bei paminklų.

  • Užburianti viešnagė Stokholme: vaikščiosite senovę menančiomis gat­velėmis, gėrėsitės miesto įžymybėmis, karalių rūmais. Galėsite paragauti švediškos virtuvės patiekalų arba pažiūrėti, kaip keičiasi sargyba prie karališkosios rezidencijos, nuvykti į muziejų ir pamatyti XVI amžiaus laivą „Vaza“, kuris nuskendo vos išplaukęs į pirmąją kelionę ir po vandeniu išbuvo net 300 metų.

Mažiau...

Jurate Kluone_2Žalio maisto ambasadoriai

Ramintos Lisauskienės tekstas
Laimučio Brundzos nuotraukos

Ne veltui sakoma: pasakyk, ką valgai, pasakysiu, kas tu. Ieškantieji kelio į sveiką mitybą ir gyvenseną rinkosi į savaitės mokymus „Gyvo maisto programa“. Pasak Ann Wigmore fondo įkūrėjo ir sveikatos entuziasto Pauliaus Jaruševičiaus, kiekvienas savo tūkstančio mylių kelionę tobulėjimo ir sąmoningumo link pradeda nuo pirmo žingsnio…

Sudilo sąnarys: keisti ar dar palaukti?

Dalia Urbonienė

Retai sutiksi vyresnio amžiaus žmogų, kuriam nepažįstamas sąnarių skausmas. Iš pradžių jam malšinti pakanka vaistų, o kai jie nebepadeda, tenka sąnarį keisti dirbtiniu. Tada apima nerimas: ar viskas bus gerai, juk tai vis dėlto – operacija. Daugeliui rūpimais klausimais kalbamės su ortopedu traumatologu Justinu Stučinsku.

moteris_58361824Žaibiška pagalba pasitinkant vasarą

Dar kelios savaitės ir pasijusime tikromis moterimis: aplink nuogas kojas plazdančios suknelės, gilios iškirptės, nuogi pečiai – išsiskleisime kaip vasaros gėlės. Tiesa, džiaugtis nepriekaištingu įvaizdžiu galės tik tos, kurios nenustojo rūpintis savo kūno grožiu visus metus. O kitos?.. Joms siūlome žaibiško poveikio grožio tobulinimo priemones.

Batsiuvio proanūkė gaivina nykstančią profesiją

Gintarė Valuckytė

Dailės magistrė Berta Grebelė darbo stoka Lietuvoje nesiskundžia. Dar studijuodama Šiaulių universitete, numojo į pašaipas ir tapo nykstančios profesijos atstove – batsiuve. Keleri darbo metai su kurpaliu, dailės studijos ir dabar Berta yra batų dizainerė modeliuotoja. Dirba ji net dviejuose miestuose: kuria Šiauliuose, o batsiuvystės moko Palangoje.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.