„Šeimininkė“ Nr. 25, 2014 m. birželio 20-26 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

augalaiAugalų užkalbėtojos prikėlė miško nimfas

Eglė Leonovienė

Įvaizdžio kūrėja Ala Volkova ir fotomenininkė Viktorija Krušnauskienė – tarsi dvi vieno obuolio puselės: viena taria žodį, kita pabaigia sakinį, viena sumano idėją, kita suteikia jai kontūrus. Septynerius metus tuo pačiu kūrybos ritmu gyvenančios kaunietės atrado neįprastus modelius – augalus. Joninių projektui menininkės priskynė keturis kibirus žolynų – Viktoriją įkvėpė romantiškos praeities merginos įvaizdis.

sultysVasaros sulčių penketukas

Raminta Lisauskienė

Naivu tikėtis, kad išgėrę vieną kitą stiklinę sulčių iš pakelio organizmą aprūpinsime vitaminais, mineralais ir mikroelementais. Anot mitybos specialistų, tik šviežiai išspaustos vaisių ir daržovių sultys gali suteikti organizmui realios naudos. Tad netingėkime – juk pats šviežiausių vitaminų metas!

 

lavreteLevretė – puiki kelionių draugė

Rita Šemelytė

„Mano Kopa būtų laiminga, jei apsigyvenčiau Ispanijoje. Jai šilumos niekada nebūna per daug, neskuba į pavėsį net tada, kai kiti šunys leipsta nuo karščio“, – sako dviejų žavių levrečių šeimininkė Živilė Bilotaitė. Ji su savo kompanionėmis kartu keliauja, poilsiauja prie jūros, apsigyvena viešbučiuose, užsuka į restoranus, nusiveda jas į darbą ar į madų pristatymus.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.