„Šeimininkė“ Nr. 26, 2014 m. birželio 27 – liepos 3 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Penkiasdešimtmečio dovana sau – dvaras

Dvaras_SJ_0006Jurga Sajenkienė
Irena Rainčė iš tų moterų, kurių, kaip sakoma, plikomis rankomis nepaimsi. Prieš aštuonerius metus ji sau metė tikrų tikriausią iššūkį. Penkiasdešimtmečio proga nusipirko Radvilonių dvarą Radviliškio rajone ir pasišovė prikelti jį naujam gyvenimui. Iš pradžių baiminosi, ar sugebės. Ilgainiui įsitikino: viskas jos jėgoms. O ko nepabaigs, pratęs trys tokios pat veiklios, nenustygstančios vietoje dukterys.

Pirmąkart ginekologo kabinete: svarbiausia – neišgąsdinti

Dalia Urbonienė
Lankymasis pas ginekologą priverčia nejaukiai pasijusti net ir brandžias moteris. O ką kalbėti apie mergaites, kurioms tai daryti tenka pirmą kartą gyvenime. Tad labai svarbu, kokią gydytoją jos sutiks. Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose gydytoja ginekologė docentė dr. Žana Bumbulienė su paauglėmis dirba daugiau kaip dvidešimt metų.

Patys sau žvejai

Raminta Lisauskienė
10840734_xlŽvejų globėju laikomo šv. Petro vardinės švenčiamos birželio 29-ąją, o Tarptautinė žvejų diena kasmet minima birželio 27-ąją. Net jei jūs žvejojate tik parduotuvėje, vis tiek yra rimta proga paruošti žuvies patiekalų stalą ar bent jau vieną valgį. Tegu tai būna ne tik žuvienė…

 

 

 

 

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.