„Šeimininkė“ Nr. 27, 2014 m. liepos 4-10 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

63Gintarė Jautakaitė: „Man vyras kasdien sako, kad esu gražiausia“

Daiva Budrienė
Gintarė Jautakaitė – Amerikoje gyvenanti lietuvių dainininkė, kompozitorė, poetė man pažįstama tik iš balso. Ir iš dainų. Daugelis ją prisimena kaip pirmąją Giedriaus Kuprevičiaus „Kregždučių“ atlikėją, o „Viešpaties lelija“ tapo jos vizitine kortele. Dar ji man žinoma iš drąsos prasibrauti pro geležinę uždangą ir emigruoti tada, kai buvo labai populiari Lietuvoje. Per „Skype‘ą“ pradėjusios kalbėti apie naujausią jos projektą – lopšines įvairiomis pasaulio kalbomis „Kur nakties lelijos žydi“, praplepame dvi valandas. Ima atrodyti, kad Amerika nėra toli, nes žmogaus šilumą gali justi ir per tokį atstumą.

Vasara be ausų skausmo

???????????????????Dalia Urbonienė
Skauda ausį – tai vienas dažniausių besikreipiančiųjų į bendrosios praktikos gydytojus ir ausų, nosies, gerklės gydytojus skundų. Vasarą, sušilus orui ir vandeniui, ausų skausmų dėl išorinės ausies uždegimo dar padaugėja.

Vasaros blyninė

Raminta Lisauskienė
Blynus dažniausiai prisimename per Užgavėnes, na, dar savaitgalio rytais. Ir visai be reikalo. Šis skanus ir nesunkiai pagaminamas patiekalas mūsų kasdieniame valgiaraštyje gali būti ir užkandis, ir pagrindinis patiekalas, ir net desertas.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.