„Šeimininkė“ Nr. 31, 2014 m. rugpjūčio 1-7 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Miegamasis – ramybės sala

Kambario, kuriame miegame, interjerui dažnai neskiriame tiek dėmesio, kiek reikėtų. Poilsio kokybei turi įtakos ir aplinka, todėl verta pasistengti, kad ji būtų jauki, nuteiktų atsipalaiduoti, skleistų ramybę.

Skiautiniuose – Havajų egzotika

Vasarą taip norisi keliauti. Deja, daugelis kelionių lieka svajonėse, kurios būtinai kada nors išsipildys. O štai pažintį su tolimais kraštais galite pradėti nuo rankdarbių. Kviečiame pasinerti į Havajų kraštus, kurie nuo seno garsėja tik šioms saloms būdingais skiautiniais.

Būti gamtos vaiku nereiškia būti urviniu

Tado Lomano sodyboje Ridvoniškių kaime, Molėtų rajone, civilizuotą pasaulį primena tik Vilniaus pašvaistė. Jau septynerius metus kaime gyvenantis Tadas metė darbą sostinėje, atsisakė patogumų ir pragyvena iš 160 litų  per mėnesį.

Dar niekas nesukūrė tabletės, kuri galėtų pakeisti judesį

Sostinės Antakalnio poliklinikos kineziterapeutė Gitana Plaščynskienė dėkinga likimui už aplinkybes, nulėmusias specialybės pasirinkimą. Ji ketino tapti akušere, tačiau tais metais, kai stojo į Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultetą, jos nebuvo ruošiamos. Gitaną suintrigavo pavadinimas „kineziterapija“, o pradėjusi studijuoti nė akimirkos nesigailėjo ją pasirinkusi. Iš pradžių dirbo su suaugusiaisiais, pastaruosius penkerius metus – su vaikais.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.