„Šeimininkė“ Nr. 33, 2014 m. rugpjūčio 14-21 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Augalų syvais kvepiantys namai

Ar įmanoma pagauti vasaros kvapus? Užkonservuoti, uždaryti į indą ir mėgautis jais ilgais žiemos mėnesiais? Efemeriškas gėlių aromatas nuo seno domino alchemikus ir parfumerius, o pastaruoju metu per Lietuvą ritasi nauja banga: namuose gaminti hidrolatus, aliejų, sirupą.

Gyvenimo ir kūrybos pilnatvė

Jauna, energinga, nuolat kažkur skubanti ir visada nuoširdžiai besišypsanti, tarsi jos pečių neslėgtų jokia rūpesčių našta. „Mano gyvenimo būdas – keturi vaikai ir kūryba. Be jų neįsivaizduoju savęs – tai mano džiaugsmas ir rūpesčiai, klaidos ir atradimai, svajonės ir jų išsipildymas“, – sako meniškos sielos babtiškė Rima Mikalauskienė.

Kalbų mokėjimas padeda pažinti pasaulį

34-erių Gediminas Degėsys neturėjo tokios vaikystės kaip dabartiniai vaikai, dar kūdikiai su tėvais skrendantys į Egiptą ar Turkiją. „Kelionių liga susirgau studijų metais“, – sako filosofijos mokslų daktaras, poliglotas, Užsachario Afrikos studijų lektorius.

Visose savo kelionėse dvasiškai ir intelektualiai praturtėjantis mokslininkas savo bagažą papildė ir dviejų mėnesių ekspedicija po septynias Afrikos šalis.

Kai suaugusiojo širdyje prabunda vaikas

Ar daug sugalvotumėte laisvalaikio pramogų, kurios džiugintų žmones, kad ir kokio amžiaus, religijos ar lyties jie būtų? Jau svarstote galimus variantus? Šiek tiek padėsime – jos lengvos, ir tave padaro besvorį, gali būti žemos, aukštos, trumpos… Sūpynės! Susipažinkite su tais, kuriems sūpuoklės tapo daugiau nei vaikystės prisiminimas.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.