„Šeimininkė“ Nr. 34, 2014 m. rugpjūčio 22-28 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Siesikų pilis užminė praeities mįslę

Vilnietis Audrys Matulaitis jau šešerius metus gyvena Ukmergės rajone, Siesikų pilyje, kurią išsinuomojo 99 metams už simbolinį litą, įsipareigodamas ją restauruoti. Kantriai atstatydamas Renesanso pilį jis mėgina perskaityti praeities siunčiamą žinią – gal pavyks rūmuose atkurti unikalius kosmologijos motyvus.

Mažų miestelių dideli gėlynai

Keliaujant per Lietuvą galima pasidžiaugti miestų ir miestelių gėlynais. Ne vienus metus ryškių gėlių raštais išsipuošia Birštonas, skulptūromis ir gėlynais garsėja Lukšių miestelio (Šakių r.) parkas, o Pelėdnagių gyvenvietė išrenkama gražiausiai tvarkoma Kėdainių rajone nuo 2004 metų.

Suknelė, skirta tik Jai

Nustebinti mados pasaulį šiais laikais sunku. Bet italų dizaineriui Gianni Molaro pavyko sukurti sensaciją. Ja tapo vienintelė vestuvinė suknelė. Nuometas buvo ne šiaip įspūdingas, o grandiozinis, nes užklojo garsiuosius Ispanijos aikštės laiptus Romoje. Kai paklausiau mados kūrėjo, kam to reikėjo, jis atsakė: „Diena, kai moteris ištaria savo išrinktajam „taip“, yra turbūt svarbiausia gyvenime. Tą dieną ji negali likti žemiška.“

Profilaktinių patikrų nauda – sveiki vaikai

Gydytojams kartais tenka išgirsti, kad būtina medicininė apžiūra – tik formalumas, o Vaiko sveikatos pažymėjimo nauda abejotina. Kauno Šilainių poliklinikos Aleksoto pirminės sveikatos priežiūros klinikos vedėja, šeimos gydytoja Rūta Ūsienė tvirtina, kad vaikų sveikata per šias profilaktines apžiūras patikrinama iš esmės ir tėvai įsitikina realia jų nauda.

 

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.