„Šeimininkė“ Nr. 36, 2014 m. rugsėjo 5-11 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Ruduo pagal vyrus

Taip, taip, vasaros gaila. Ir per trumpa, ir per karšta, ir per greit pasibaigė. Vėl į darbą, vėl lietūs. Ir rudeninio palto, ir batų reikia. Ir žieminių padangų, ir vėl namus šildyti. Kas čia skundžiasi? Ne jūs? Jūs gal apskritai dievinate rudenį? To paklausėme žinomų Lietuvos vyrų.

Undinėlė, pakėlusi vyrišką naštą

Į susitikimą Klaipėdos nardymo centre „Oktopusas“ Liudą Vainorienę atlydi jos vyras, tačiau pokalbyje nedalyvauja. Paslaptingą gelmių pasaulį žmonai prieš 17 metų atvėręs Arūnas žino: Liuda pati puikiai išmano nardymo instruktorės darbą ir drąsiai gali konkuruoti su stipriosios lyties atstovais.

Sveikatos alėja: Didesnis pavojus – emigrantų širdims

Širdies ir kraujagyslių ligos nusineša daugiausia gyvybių. Apie pacientų atsakomybės už savo sveikatą stygių, ligų rizikos veiksnius, klimato faktorių įtaką širdies ligomis sergantiems žmonėms kalbamės su Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Kardiologijos skyriaus vedėju, gydytoju kardiologu medicinos mokslų daktaru Mykolu Biliuku.

Šeimos stalui: Ačiū Tau, vasara!

Nubėganti vasara palieka dosniai apdovanotas daržovių lysves, sultingais vaisiais svyrančias vaismedžių šakas, pilnus grybų ir kitų gėrybių šilus. Telieka dėti viską į puodus, keptuves ir mėgautis tokia skalsa.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.