„Šeimininkė“ Nr. 37, 2014 m. rugsėjo 12-18 d.

0,75 €

Elektroninis leidinys

Grynųjų geriau neturėti

Grynaisiais Lietuvoje laikoma apie 11 milijardų litų. Tai milžiniška suma, kurią vienokiu ar kitokiu būdu teks pakeisti į eurus. Lietuvos bankas aiškina, kad patogiausias būdas – negrynųjų pinigų keitimas. Todėl patariama iki euro įvedimo dienos pasidėti grynųjų litų atsargas į savo sąskaitas bankuose. Tada pinigai bus savaime nemokamai konvertuoti į eurus pagal nustatytą euro ir lito perskaičiavimo kursą.

Gyvenime visada yra pragiedrulių

Kurianti lietuvė Almyra Weigel dažnai sugrįžta į gimtinę. Ir visada ne tuščiomis. Kaune pristatyta jos darbų paroda „Debesuota su pragiedruliais“ – pretekstas susitikti su menininke ir pakalbėti apie klimato kaitą… kasdieniame gyvenime, kūryboje ir savojo „aš“ paieškas.

Didžiausias vaikų siaubas – PATYČIOS

Tūkstančiai vaikų kasdien kenčia patyčias. Tėvai kartais net neįtaria, ką jaučia jų atžalos. Prasidėjus mokslo metams visi suaugusieji turi būti ypač dėmesingi, kad užkirstų kelią didžiausiam vaikų siaubui – patyčioms. Apie tai kalbamės su psichologe Donata Grakauskaite-Šličiene.

Veido masažo stebuklai

Tyrimais įrodyta, kad masažuojamaisiais judesiais tepant veidą kremu jo veiksmingumas padidėja net 50 proc. Grožio terapeutė Ilona Juršienė įsitikinusi, kad trumpa veido masažo pamokėlė pravers kiekvienai savo grožiu ir odos sveikata besirūpinančiai moteriai.

KITI NUMERIAI
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.