„Šeimininkė“ Nr. 41, 2014 m. spalio 10-16 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Tarpukario durys: išlikimo drama

Rita Šemelytė

Kasdien jas praveriame išeidami iš namų, kasdien jas atidarome grįždami atgal. Durys – neatsiejama pastatų ir miesto dalis. Ar pastebime ir branginame, ką turime gražaus ir vertingo? Apie istorines duris pasakoja architektas Algimantas Kančas.

Numerologija padeda pažinti save

Giedrė Budvytienė

Žmogaus asmenybei, charakteriui ir elgesiui turi įtakos ir gimimo datos. Ką jie lemia, nagrinėja numerologija, vadinama skaitmenine psichodiag­nostika. Pasak numerologijos žinovo, Sigito Povilaičio, numerologiją galima laikyti viena iš netradicinės medicinos sričių, kuri gali padėti mums geriau pažinti save, pagerinti emocinę ir psichologinę būseną, fizinę sveikatą, sumažinti įtampą. Pasitelkus ją įmanoma identifikuoti stipriąsias ir silpnąsias žmogaus vietas.

Eglės dirbtuvėlėse – rudens vainikas

Mėgstate rankdarbius, tačiau pristingate idėjų? O gal idėjų netrūksta, bet neišmanote, kaip jas realizuoti? Ir vienoms, ir kitoms mielai padės mūsų redakcijos auksarankė Eglė Leonovienė, kuriai paklūsta visos rankdarbių technikos. Ir kada, jei ne dabar, metas imtis širdžiai mielos veiklos? Apniunkantys, ilgėjantys vakarai gali ne lašėti rutina, bet pražydinti sielą ir namus, jei ant kelių – mėgstamas rankdarbis. Pažadinti savo kūrybiškumą ir pakviesti į daug žadančią improvizacijų kelionę imasi mūsų kolegė, o „Šeimininkė“ džiugiai į ją palydi. Pristatome naują rubriką

Gurmaniški troškiniai

Raminta Lisauskienė

Skanūs, kvapūs ir sotūs troškiniai – populiariausi šaltojo sezono valgiai. Šiuos nesunkiai pagaminamus vieno puodo patiekalus galima ir šaldyti – žiemą galėsite mėgautis nuostabiausiais rudens skoniais ir aromatais.

KITI NUMERIAI
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.