„Šeimininkė“ Nr. 43, 2014 m. spalio 24-30 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Ne muilo operų istorijos

Eglė Leonovienė
Naminis rankų darbo muilas pelnytai konkuruoja su gaminamu įmonėse: natūralios medžiagos, nuotaiką keliančios spalvos, marmuro raštai, smalsumą kurstantis „įdaras“, o kur dar nosį kutenantis, neleidžiantis pro šalį praeiti kvapas – norisi ne tik išmėginti, bet ir pačiai padaryti… „Šeimininkės“ pašnekovės tikina, kad šis pomėgis gali tapti ir verslu, ir būdu puoselėti tautinį paveldą.

Kai suserga plaukai

Giedrė Budvytienė
Visi svajojame, kad mūsų plaukai būtų tokie gražūs ir sveiki, kokius matome reklamose. Tačiau reklamuojamos plaukų priežiūros priemonės skirtos tik švarai palaikyti – ligos įveikti jos nepadės. „Jeigu plaukai ima slinkti, plonėti, retėti, galvos oda tampa jautri ar sudirgusi, patariu neleisti pinigų brangiems šampūnams, o ieškoti specialisto pagalbos, investuoti į tyrimus ir gydymą“, – ragina dermatologė trichologė Gitana Šabūnienė. Šios retos specializacijos gydytojai pasirengę padėti tiems, kurie skundžiasi su plaukais ar galvos oda susijusiais negalavimais.

Gausios  kaštonų dovanos

Eglė Leonovienė
Žalsvai gelsvame dygliuotame kevale – glotnus tamsiai rudas riešutėlis. „Čia tau – kad laimė neaplenktų ir energijos visus metus užtektų!“ – linki man draugė duodama vieną iš dviejų kevale rastų kaštonų. Pasirodo, Lietuvoje augantys kaštonai tinka ne tik smagiems vaikiškiems darbeliams, bet ir turi magiškų bei gydomųjų galių, naudojami namų ruošos darbams, rudens interjero puošmenoms,
aksesuarams kurti.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.