„Šeimininkė“ Nr. 44, 2014 m. spalio 31 – lapkričio 6 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Patriotiškumas turi augti kartu su žmogumi

Rita Šemelytė

To nepamatysite ne tik kitur Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse – po pamokų Kauno autobusų stotelėse būriuojasi Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos mokiniai, dėvintys maskuojamųjų spalvų kostiumus. Tarsi mažieji partizanai jie būriais rikiuojasi per pratybas ir Kleboniškio miške. Neseniai išaiškėjus skandalingam faktui apie į Rusijos sukarintas stovyklas siunčiamus vaikus, tokie vaizdai suvirpina širdis – Lietuvoje auga jaunoji karta, kuriai įskiepytas patriotiškumas.

Rudens podiumas: nekaltos vagystės iš vyrų spintos

Jurga Jurkevičienė, specialiai „Šeimininkei“ iš Milano

Ar provokuoti biure bus laikoma elegancijos ar blogo skonio ženklu? Kaip moteriai pavyks išreikšti esminį instinktą gundyti, bet neatrodyti vulgariai? Milano dizaineriai, pateikę naujausias šio rudens ir žiemos kolekcijas, neabejoja: šiemet karjeros moteris darbo vietoje niekaip neapsieis be vyriško stiliaus švarkelio, kelnių, vilnonio kostiumo. O kad neatrodytų pernelyg vyriška, dizaineriai pačioms drąsiausioms siūlo žiemą apnuoginti tarpkrūtį.

Virtuvės sala: madinga ir praktiška

Giedrė Budvytienė

Jei jūsų virtuvėje nėra salos, pagalvokite, galbūt verta ją įrengti. Ji užima tiek pat vietos, kiek ir valgomojo stalas, tačiau funkcijų gali atlikti kur kas daugiau. Netiesa, kad šiam interjero elementui reikia labai daug vietos. Yra ir visai nedidelių, ir netgi judamų salų, taip pat su nuleidžiamais ar stumdomais stalviršiais. Tai idealus sprendimas norint atnaujinti virtuvę, nes salos nebūtina derinti prie baldų.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.